Jump to content
Dogomania

liryka

Members
  • Posts

    371
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by liryka

  1. dzieki, kochani :) z tego, co wiem, sytuacja zostala wieczorem opanowana, teraz czekam na poranne Misiowe wiesci. krwi nigdy za duzo, wiec bierzcie zwierzaki i w droge :)
  2. wieczorem dostalam jeszcze wiadomosc, ze juz przetaczaja krew i Misia porozowiala :). ufff... czekamy teraz na poranne wiesci
  3. skrocone wiesci od [B]demi, [/B]ktora ma teraz dwa psiaki w nienajlepszym, lagodnie mowiac, stanie i odezwie sie, jak sytuacja sie troche uspokoi: lapka jest tak rozpaprana, ze zabieg nie jest mozliwy i zostal przelozony na przyszly tydzien. przedwczorajsza opuchlizna wczoraj zeszla, rana byla czysta, a dzis rano/w nocy wszystko bardzo sie rozmazalo i nie da sie teraz lapki zlozyc, a psina cierpi z bolu. trzymajcie kciuki za poprawe, oby to tylko chwilowy kryzys.
  4. wszystkie maluchy przyniosly dobre wiesci, niestety chyba dla rownowagi reozchorowala nam sie Misienka :( odwiozlam ja wczoraj do[B] demi, [/B]a ta wspaniala ciotka znalazla jej od razu cudowny staly domek i Misia miala zostac tam odwieziona po sterylce. dzis pojechala na zabieg i...sunia ma niekrzepliwosc krwi...kilka godzin tamowali krwawienie, teraz czekamy na transfuzje, a Misienka blada i z dreszczami lezy pod kocami :-(:-( wroclawianki szukaja krwi po lecznicach... pozostaje tajemnica, jak sama kilkakrotnie sie oszczenila - moze to wlasnie ja oslabilo. prosze, trzymajcie kciuki za ta dzielna mamusie.
  5. UWAGA, WYCIECZKA DO WROCłAWIA :) w niedziele zawoze do wroclawia misie z baraku, czy ktos ma ochote sie przylaczyc? bedzie mi milo miec towarzystwo.
  6. mamusia gania po bazie i wygrzewa sie w sloncu. bardzo przepraszam za milczenie, ale w koncu dobre wiesci - poniewaz nie udalo sie znalezc transportu dla misi, w niedziele zawioze ja sama ([B]demi[/B], to juz sie umowimy)
  7. [quote name='kiwi'] btw, tosia jest u mnie z powrotem. gdzie sie dopisuje do zcarnych kwiatkow?[/quote] CO JEST???
  8. UWAGA, UWAGA !! poszukiwana ciotka (lub wujek), który bedzie dzielnie wspieral Amige podczas wizyty prawie-przyszlego wlasciciela Pankracka i zrobi mu pranie mozgu. Wizyta jutro ok. 10 u Amigi.
  9. UWAGA, UWAGA !! poszukiwana ciotka (lub wujek), który bedzie dzielnie wspieral Amige podczas wizyty prawie-przyszlego wlasciciela Pankracka i zrobi mu pranie mozgu. Wizyta jutro ok. 10 u Amigi.
  10. [quote name='Jagienka']Ona normalnie zaczepia Bona i to tak lubieżnie...[/quote] z języczkiem :evil_lol: w tym wieku???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  11. :oops::oops: a co mi tam :) powtórka full size:) [URL]http://img402.imageshack.us/img402/5275/miniimg5585copyts5.jpg[/URL]
  12. Negri znalazła dom, wiec podmienie jej allegro ( [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=362765228[/URL] )na bezowa dziewczynke - na kogo dac kontakt? [I]edit:[/I] starosc i sleposc, juz sobie kopiuje z allegro GrubbejRybby.. na aukcji bedzie Zuzia, to dotad, tfu, tfu, szczesliwe imie
  13. i moje ulubione - ciotka amiga ma cos pysznego :evil_lol::evil_lol: tylko mlodej cos kierunki sie pomylily... [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5080/miniimg5585copyxn2.jpg[/IMG]
  14. wiatr we wlosach, dzika mlodosc :) [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2720/miniimg5567lu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6571/miniimg5597lv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4493/miniimg5568vu0.jpg[/IMG] wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....................... [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/4996/miniimg5669je0.jpg[/IMG] patyczek czy nie, co za róznica? [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2467/miniimg5643di6.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/6523/miniimg5618jm4.jpg[/IMG] ze niby grzeczna jestem... [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3094/miniimg5623hz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1207/miniimg5633xh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5886/miniimg5664ng9.jpg[/IMG]
  16. mówisz, masz :) [URL]http://img529.imageshack.us/img529/5951/miniimg5613pp7.jpg[/URL] brat? jaki brat? to nie jest dywanik??? [IMG]http://img179.imageshack.us/img179/3145/miniimg5563so9.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5742/miniimg5626xq5.jpg[/IMG] strzezcie sie, nadchodze!!! [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7918/miniimg5604tm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8696/miniimg5655vv8.jpg[/IMG] czarne diablisko [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2584/miniimg5685nd1.jpg[/IMG]
  17. [quote name='karusiap']bylam wczoraj u Perelki,jest kochana,sliczna ale za cholere mi malamutka nie przypomina:) [/quote] iii tam, gdyby istnialy malamuty-miniaturki to wygladalyby jak ona :P
  18. skomplikowana sprawa z majeczka... dlugo moze sobie spacerowac bez zalatwiania sie, a siusia wylacznie na trawe! nawet, jak byla dlugo sama i piszczala, ze chce wyjsc, nie stanela byle gdzie, tylko ciagnela jak parowoz do trawy (a kawalek mamy). wiec na poczatku na pewno miala problem, zeby w ogole zalatwic sie w kojcu, ale kurtka chyba z trawa jej sie nie kojarzy? byla u mnie prawie 3 tygodnie, na poczatku prawie nie jadla, nie pila i nie zalatwiala sie, tylko kropelke. 2 razy zrobila mi plame, najdziwniejsze, ze siusiala juz pod koniec pobytu, wiec zupelnie sie nie spodziewalam, ze moge jakas plame odkryc. w tym samym miejscu, wiec raz odkrylam z opoznieniem - na kanapie, tam, gdzie zlozone byly wszystkie koce i posciel...potem zamykalam pokoj wychodzac, ale juz nigdy nigdzie nie nasiusiala, nawet na swoje ( i nie swoje) kocyki, wiec to raczej nie problem zdrowotny.
  19. dziś do nowego domu pojechała Negritka. ma kota do łapania za ogon, chomika do turlania i jedyne obawy, to że zostanie zagłaskiwanym, rozpuszczonym suczydłem:evil_lol::evil_lol: a dla mamusi szukamy transportu do Wrocławia, do dt czekającego na misie dzieki [B]demi:loveu:[/B]
  20. czy ktos chetny na jutrzejszy hotelik?
  21. cioteczki, macie kontakt z [B]demi?[/B] zgodnie z jej prosba, wyslalam jej przedwczoraj pw namiary na mnie, ale nie odzywa sie i nie wiem, czy ekspediowac misienke na dt
  22. nic nie mowie z wrazenia i szczescia :scream_3::scream_3: 2 maluchy :Dog_run:do domku :):) :laugh2_2:
  23. a to jeszcze z bazy negritka [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3283/mini200805031702ig3.jpg[/IMG] felek [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/602/mini200805031703rm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/3439/mini200805031721fj5.jpg[/IMG] maniek [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/5746/mini200805031730se4.jpg[/IMG] [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7511/mini200805031718qc7.jpg[/IMG] maniek i pankracek [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/162/mini200805031734pe0.jpg[/IMG] pankracek i negri [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/6466/mini200805031732wh1.jpg[/IMG] felek z pankracym [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8066/mini200805031747cf1.jpg[/IMG] rodzinka - jamawaszka [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4617/mini200805031681fy1.jpg[/IMG]
  24. czekam na wiesci z bazy - skarpetka zaczela sie napelniac, niestety opornie, zgodnie z przewidywaniami, glownie na deklaracjach sie konczy... i na wiesci od [B]demi[/B]. jak tylko bedziemy cos wiedziec, podjade wpakowac malej do paszczy cos na odrobaczanie - nie chce tego robic, jesli okaze sie, ze jutro sterylizujemy. kluchy najwspanialsze na swiecie:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...