Jump to content
Dogomania

Linssi

Members
  • Posts

    5088
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Linssi

  1. Ale bidusia z Giny :( A ta skora ma szanse sie rozciagnac czy nie bardzo?
  2. Bo Lenusia kochana jest! Jak przywozilam ja do Ciebie, to odkad wsiadlysmy po odebraniu jej do auta, to jechala przyklejona do mnie cala droge! :D Pysio ulozyla mi na kolanach i nie bylo mowy, zeby polozyla sie po drugiej stronie kanapy. Rozczulila nawet mojego kuzyna, ktory strasznie cierpial wiedzac, ze Lenka zachowuje dystans w stosunku do facetow, a mimo to gadal do niej cala droge :P ;)
  3. udostepnilam na fb. zaraz wrzuce na profil psow kieleckich apel o pomoc.
  4. Ania, wystarczy, że w lokalizacji wpiszesz inne miasto i wojewodztwo. Najprosciej robi sie to przez opcje "wystaw podobna aukcje" czy jakos tak. wtedy zmieniasz tylko te dwie rzeczy. dzieki temu blyskawicznie mozna wystawic kilka aukcji :) link do mojej: [URL]http://allegro.pl/roksi-mloda-sunia-w-typie-sznaucera-czeka-na-dom-i1731221033.html[/URL] tylko kopiowalam opis z poprzedniej strony tego watku i widze, ze jest podane, ze Roksi ma 6 m-cy, a u Ciebie jest, ze 7. to problem? bo jak cos to moge zmienic ;)
  5. W przyszlym tygodniu przeleje spadek po Benie, to pare groszy wpadnie dla Oskarka :) Za tydzien konczy sie tez bazarek, wiec mam nadzieje ze tez cos wspomoze nasz budzet...
  6. To jak beda juz rzeczy, to moge ofocic i zrobic bazarek... Moze jakos Ottus bedzie sobie radzil? Biedny maluszek :( Jak troszke dojdzie do siebie, to moge go oglaszac i pomoc ofocic... strasznie mi go zal :(
  7. Eh ci ludzie... Roksi ma juz allegro na 6 wojewodztw :)
  8. ewab, Andzia, jakiego rodzaju leki p/bolowe dostaje Otto? mozecie powiedziec cos wiecej o jego zachowaniu? na zdjeciach wyglada na bardzo przestraszonego :( Po pensji moge zasponsorowac dla niego arthroflex. Gdyby wymagal przyjmowania trocoxilu, moge zorganizowac dla niego bazarek... Wiem, ze z kasa krucho, ale czy bedziecie go przeswietlac? Zastanawiam sie, jak bardzo zaawansowana ma te dysplazje :(
  9. Zrobiłam Lence 5 x allegro... Zaraz oglosze jeszcze Malinke... edit. Malinka ogloszona na 4 wojewodztwa... nie oglaszalam na Dolny Slask, bo wierze, ze znajdzie domek blizej :)
  10. Pozuje jak profesjonalna modelka edit: Gdyby ktos sobie zyczyl zdjecia Lenki bez przypietej linki :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/tn112b.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9918/tn112b.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/tn07.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2309/tn07.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/tn02l.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6220/tn02l.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/65678396.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6938/65678396.th.jpg[/IMG][/URL] :D
  11. Ale biedny ten ONus :( Wiadomo cos wiecej na temat jego zdrowia? Co planujecie wzgledem niego? Jesli potrzebna jakas pomoc czy cos to mowcie, bo nie umiem odmawiac ONkom :(
  12. Podrzuce psiaki, coby ciotka Owieczka mi nie zarzucala, ze sie nie pokazuje ;) czytam caly czas!
  13. [INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
  14. ten firefox mnie wykonczy.... Dzieki Ewa!
  15. Uwaga, spamuje ;) [INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
  16. Uwaga, spamuje ;) [INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
  17. [INDENT] [INDENT][INDENT] [U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL="http://www.dogomania.211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory%21-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY%21"]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
  18. Savahna, mokry pies zdecydowanie NIE PACHNIE :P ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID! http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY!
  19. [INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT][/INDENT]
  20. [INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [U][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
  21. [INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
  22. [INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
  23. [INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
  24. [INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
×
×
  • Create New...