-
Posts
5088 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Linssi
-
Ale bidusia z Giny :( A ta skora ma szanse sie rozciagnac czy nie bardzo?
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Linssi replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bo Lenusia kochana jest! Jak przywozilam ja do Ciebie, to odkad wsiadlysmy po odebraniu jej do auta, to jechala przyklejona do mnie cala droge! :D Pysio ulozyla mi na kolanach i nie bylo mowy, zeby polozyla sie po drugiej stronie kanapy. Rozczulila nawet mojego kuzyna, ktory strasznie cierpial wiedzac, ze Lenka zachowuje dystans w stosunku do facetow, a mimo to gadal do niej cala droge :P ;) -
udostepnilam na fb. zaraz wrzuce na profil psow kieleckich apel o pomoc.
-
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
Linssi replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ania, wystarczy, że w lokalizacji wpiszesz inne miasto i wojewodztwo. Najprosciej robi sie to przez opcje "wystaw podobna aukcje" czy jakos tak. wtedy zmieniasz tylko te dwie rzeczy. dzieki temu blyskawicznie mozna wystawic kilka aukcji :) link do mojej: [URL]http://allegro.pl/roksi-mloda-sunia-w-typie-sznaucera-czeka-na-dom-i1731221033.html[/URL] tylko kopiowalam opis z poprzedniej strony tego watku i widze, ze jest podane, ze Roksi ma 6 m-cy, a u Ciebie jest, ze 7. to problem? bo jak cos to moge zmienic ;) -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
Linssi replied to erka's topic in Już w nowym domu
W przyszlym tygodniu przeleje spadek po Benie, to pare groszy wpadnie dla Oskarka :) Za tydzien konczy sie tez bazarek, wiec mam nadzieje ze tez cos wspomoze nasz budzet... -
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
Linssi replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Eh ci ludzie... Roksi ma juz allegro na 6 wojewodztw :) -
ewab, Andzia, jakiego rodzaju leki p/bolowe dostaje Otto? mozecie powiedziec cos wiecej o jego zachowaniu? na zdjeciach wyglada na bardzo przestraszonego :( Po pensji moge zasponsorowac dla niego arthroflex. Gdyby wymagal przyjmowania trocoxilu, moge zorganizowac dla niego bazarek... Wiem, ze z kasa krucho, ale czy bedziecie go przeswietlac? Zastanawiam sie, jak bardzo zaawansowana ma te dysplazje :(
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Linssi replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Lence 5 x allegro... Zaraz oglosze jeszcze Malinke... edit. Malinka ogloszona na 4 wojewodztwa... nie oglaszalam na Dolny Slask, bo wierze, ze znajdzie domek blizej :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Linssi replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Pozuje jak profesjonalna modelka edit: Gdyby ktos sobie zyczyl zdjecia Lenki bez przypietej linki :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/tn112b.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9918/tn112b.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/tn07.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2309/tn07.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/tn02l.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6220/tn02l.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/65678396.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6938/65678396.th.jpg[/IMG][/URL] :D -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Linssi replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ale biedny ten ONus :( Wiadomo cos wiecej na temat jego zdrowia? Co planujecie wzgledem niego? Jesli potrzebna jakas pomoc czy cos to mowcie, bo nie umiem odmawiac ONkom :( -
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
Linssi replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
potrzebne allegro? -
[INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Linssi replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ten firefox mnie wykonczy.... Dzieki Ewa! -
Uwaga, spamuje ;) [INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
-
Uwaga, spamuje ;) [INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
-
ROZA - piękna ON-ka, wyrzucona na E7. Już znalazła nowy, cudowny domek!
Linssi replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [INDENT][INDENT] [U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL="http://www.dogomania.211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory%21-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY%21"]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT] -
Savahna, mokry pies zdecydowanie NIE PACHNIE :P ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID! http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY!
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Linssi replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT][/INDENT] -
[INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [U][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
-
[INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
-
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Linssi replied to erka's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT] -
[INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]
-
[INDENT] [INDENT][INDENT][U][COLOR=red][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA KIELECKICH I STARACHOWICKICH BID![/B] [/SIZE][/COLOR][/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/211179-Ciuszki-cos-do-domu-super-rzeczory!-Na-Kielce-i-Starachowice.-Do-29.07.-ZAPRASZAMY![/URL] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1889/atmo.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5493/zegw.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT] [/INDENT]