[IMG]http://lc.fdots.com/cc/lc/7f/7f54c7074e289c10b588ea5e321850b2.gif[/IMG]
[COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS][B]Życzę Wam wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt, nadziei i sił do dalszej walki o szansę dla naszych Braci Mniejszych, odwagi by zmieniać świat na lepszy i bardziej przyjazny oraz wiary, że to co robimy MA SENS!! :tree1:[/B][/FONT][/COLOR]