-
Posts
5088 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Linssi
-
Taniu, powodzenia!!! Bedziemy trzymac kciuki !!! :multi::multi::multi:
-
Ale mieliscie super wakacje!! A Leja w samochodzie, haha! cudo :loveu: A pajaki na zdjeciach straszne! Masakryczne! Okropne! Bleeeeeeee :smhair2::scared:
-
[URL]http://images37.fotosik.pl/183/e85b51a5b4eeeb7amed.jpg[/URL] ale pychol kudlaty :loveu:
-
[quote name='Kashdog'][URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/40.jpg[/URL] No normalnie kuzyn Komisarza Rexa :evil_lol: Jakiego sprzętu używasz?[/quote] haha! cos w tym jest, bo czasem mi sie wydaje ze jak nie chce mnie sluchac, to znaczy ze po prostu nie rozumie po polsku i powinnam mowic do niego po niemiecku :evil_lol: Canon Rebel XT (=Canon EOS 350D) ;)
-
[quote name='bianka19']Miłego popołudnia ! :loveu:[/quote] Dziekujemy!! [quote name='Ana04'][URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/45.jpg[/URL] Uroczy. :loveu::loveu::loveu:[/quote] Oko snietego leszcza na tym zdjeciu ma haha :evil_lol: [quote name='ewelinka_m']i ciągle tylko piłka i piłka... :evil_lol::evil_lol: [URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/43.jpg[/URL][/quote] Zebys wiedziala. Ostatnio musialam w pizamie jeszcze wyjsc na dwor bo pies mi od rana przynosil pilke... I dokladnie tak jest... pilka, pilka, pilka...i tak do upadlego :evil_lol: [quote name='bianka19']Siemanko wieczornie ;)[/quote] Siemanko poranne ;)
-
[URL]http://images49.fotosik.pl/186/574641f520ecd086med.jpg[/URL] usmiech prosze!! cudne szorstkie :loveu:
-
[URL]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qk669_DSC03322.JPG[/URL] ale cudna fotka!!! taki klebuszek!!! :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='kobix']jak łapać to chyba tylko na sedalin(czy cuś).oswajanie może zabrać chyba z m-c:p Linsii dam Ci znać odnośnie tematu:razz:[/quote] Tylko jak jej ten sedaalin podac? ona wcale tak strasznie nie rzucila sie na jedzenie, z tego co Ewelinka mi mowila... Czekam na cynk ;)
-
[quote name='Kibaa']brak mi słów! -> [URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/45.jpg[/URL] :loveu:[/quote] az tak zle? ;) [quote name='bianka19']Heej ;) Jaki uroczy :loveu: [URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/45.jpg[/URL] Śliczny :loveu::loveu: [URL]http://crestfallen.fm.interii.pl/40.jpg[/URL][/quote] Dziekujemy bardzo! :loveu:
-
Piekna sunia!! Tylko jak ja oswoic? Pewnie od dluzszego czasu byla przeganiana :-(
-
[IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/44.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/45.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/41.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/42.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/43.jpg[/IMG]
-
Jestesmy z nowymi zdjeciami! :multi: [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/38.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/39.jpg[/IMG] [IMG]http://crestfallen.fm.interii.pl/40.jpg[/IMG]
-
No, Mataninator! Widze ze sie postaralas :cool3: [URL]http://i730.photobucket.com/albums/ww310/ewelinka_m/IMG_4425.jpg[/URL] potwor z glebin? :evil_lol:
-
Wygnana przez właściciela na ulicę! DINA JUŻ W NOWYM DOMKU!! :)
Linssi replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Kciuki mocno zacisniete!!! Moze faktycznia Dina calkowicie by sie wyciszyla, gdyby miala staly kontakt z czlowiekiem. Kiedy pojechalysmy do niej za pierwszym razem to tak strasznie sie garnela do czlowieka! Wystarczylo wyciagnac do niej rece! :placz: Jaaga, ufam, ze znajdziesz jej najlepszy mozliwy dom. Pani z Cieszyna dla mnie tez bardzo rozsadnie brzmiala. Choc to mieszkanie w bloku i nie wiadomo jak by DIna znosila samotne zostawanie w domu... :shake: A pan z Pyrzowic to kurde jakies ewenement na tle Polski. bo tak jak pisalas Jaago, zazwyczaj oprocz zyczenia sobie psa, ludzie jeszcze chca dostac komplet szczepien, sterylki, i przede wszystkim transport. Zapomnialam dodac, ze najpierw chca zeby do nich zadzwonic w sprawie psa... niemozliwi sa :evil_lol: -
[quote name='bianka19']Witamy się :calus:[/quote] Dzien dobry :loveu: [quote name='Lupi']Wieśniaki witają Czarusia ;). Fajne fotki.[/quote] Witamy i zapraszamy do ponownych odwiedzin!! :loveu: [quote name='ewelinka_m']ej wiesz co tak przekminiłam...kto naraz nosi sukienkę, bluzkę i spodnie i pozostałą odzież :evil_lol::evil_lol::evil_lol: buhahaha..dobra lepiej już idę na spacer :diabloti:[/quote] jak zwykle nie wiem o co ci chodzi :eviltong: [quote name='Kashdog']Witamy się po naszej dłuższej nieobecności :lol: I czekamy na fotki :evil_lol::evil_lol:[/quote] Fotki beda, bo zrobione czekaja na obrobke. mysle ze na dniach pojawia sie ;) [quote name='bianka19']Hejka! ;););)[/quote] Szybciuchne re-odwiedzinki hehe :loveu:
-
piekne fotaski!! absolutnie wszystkie :loveu:
-
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
Linssi replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
witamy sie i pytamy kiedy nowe zdjecia beda?? :razz: -
Hej! Hej!!! :multi:
-
Jak Baghera zapytala czy jest jakis bernardyn to facet odpyskowal tylko ze nie ma tu zadnych bernardynow :shake: nie mam pojecia czy ta na zagorskiej to ta sama co byla wyrzucona pod schronem. az taki hektar by sie przemiescila? chociaz kto wie...
-
Niestety nie ma zadnego benia w schronie. Baghera miala problem zeby sie tam w ogole dostac, bo tylko jakis opryskliwy ciec byl. Nie ma zadnego z 3 benkow, ktore widziala Justysiek. Jutro zajrzy do schronu ktos inny. Natomiast tak mi przyszlo do glowy, Jaago, moze gdybys sie zgodzila i udalo nam sie zlapac ta sunie z Zagorskiej, to moze chociaz ona moglaby skorzystac na Twojej propozycji?
-
Wygnana przez właściciela na ulicę! DINA JUŻ W NOWYM DOMKU!! :)
Linssi replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Mysle, ze Dina nieco sie przyzwyczaila juz do nowego miejsca. Mam nadzieje, ze zupelnie sie wyciszy... -
Jaaga, ale dwa duze psy plus szczeniak w transporterze nie zmieszcza sie u mnie :shake: mam niestety malutki samochodzik i sam bernardyn pewnie bedzie mial dosc ciasno z tylu, a co dopiero bernardyn, onek i transporter... Sare moge zabrac nastepnym razem, moze akurat bedzie cos jeszcze do zawiezienia, a jezeli sytuacja bedzie tragiczna to pojade drugi raz tylko z nia. na jeden raz nie da rady.
-
No jedziemy jedziemy ;) mam nadzieje ze benie uda sie wyciagnac ze schronu. i znowu bernardyn z corsie :evil_lol: niedlugo wepchniemy tam zyrafke, slonika i konika :lol:
-
na transportowym znalazlam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/22-08-oferuje-transport-warszawa-gliwice-144061/[/URL] dziewczyna wraca z warszawy do gliwic. moze moglaby jechac przez kielce? tramsport akurat w sobote