Jump to content
Dogomania

pietrucha204

Members
  • Posts

    2964
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pietrucha204

  1. napiszę do bazylowej na gg żeby się pojawiła na wątku:)
  2. Gos ma problem z zalogowaniem się na dogo. Jeśli ktoś potrzebuje się z Gosią skontaktować to proszę pod mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  3. nie spodziewałam się, że on tyle u Jamora będzie...:( gdzie ten dom dla niego??? ech...
  4. ja ciągle wierzę, że tam się kiedyś zmieni...tylko ile jeszcze żyć to bagno pochłonie...?
  5. antonówka - ja i kilka osób działamy pomału. nie mogę tu pisać na forum więcej bo włażą i czytają różne menty... zakładałam tam grupę wolontariacką - działała prężnie, wywalczyłam, że jesteśmy od wyprowadzania psów a nie od wyręczania pracowników i sprzątania psich kup bo to ich zas... obowiązek! grupa działała prężnie, dziewczyny przychodziły, psy wychodziły... ale niestety za dużo widziałyśmy i potoczyło się jak się potoczyło. Ja musiałam zbastować bo zaszłam w ciążę - co było im bardzo na rękę bo przestałam zaglądać... do tej pory myślą, że są nietykalni itp. ale do czasu! nie daj sobie wmówić, że jest zakaz robienia zdjęć! widziałaś tabliczkę gdzieś? to jest placówka miejska a nie prywatny folwark p. Z
  6. ten przystojniak to Franuś:)? jak byłam w Przystani to akurat on był meldowany ;)
  7. ja już robię przelew - żeby upomnienia znowu nie było ;)
  8. oooo widzisz :D polecam się hehe fajny bazarek - ciuszki dziewczęce bardzo mi się podobają ale moja maleńka ma 3 miesiące dopiero ;p niech no tylko Mal zobaczy krówki :D:D:D
  9. kopię Cię mocno kooooooooopppppppppp ;) i teraz czekam na linka do bazarku ;)
  10. poproszę nr konta na PW :) nadrobię deklaracje :)
  11. :):):) Ci emeryci mieli zająć się schronem a nie przytuliskiem... najwidoczniej pomylili te dwa miejsca i teraz na siłę szukają czegoś. żenada. teraz będą podważać wynik kontroli weterynaryjnej hahahah dobre, nie?
  12. [COLOR=Red][B]do osoby podczytującej wątek, chcącej zlikwidować przytulisko z którego jest Szary:[/B][/COLOR] [B] Szarik w takim stanie trafił do przytuliska!!! Pan Bernard go leczył jednak w pewnej znanej lecznicy nie potrafili/nie chcieli psu pomóc. My zabrałyśmy Szarika w takim stanie do DT gdyż potrzebował codziennych kąpieli a jesienią na podwórku w gospodarstwie nie było o tym mowy!!! Gdzie Pani wyczytała na wątku, że Pan Bernard go doprowadził do takiego stanu??? i co? Po co ta cała nagonka na przytulisko? Udawanie osoby, która chce zaadoptować białego psa z przytuliska? Wpłacić pieniądze na Szarika? Proszę może ma Pani na tyle odwagi, że wypowie się publicznie? Czy stać Panią tylko na podszywanie się? Może wpadnie Pani na następną kontrolę, którą zapewne pan M. i A. wkrótce znowu wezwą? i która po raz kolejny nic nie wykaże?[/B] Jeśli zadzwoni do Was oszustka z numery 32... to nie wierzcie, że chce pomóc Szarikowi finansowo!!!
  13. PIRANHA masz zapchaną skrzynke:)
  14. to również nie moja dziedzina :/
  15. gos podaj proszę nr konta - przeleję kasę z bazarku :)
  16. :) no to dobrze, że nie tzeba szukać dalej co mu jest:)
  17. poczytałam i też ograniczamy kosmetyki:) nic jej nie jest jak nie została naoliwkowana wczoraj;) skóra ładna. więc się powstrzymam od stosowania innych środków pielęgnacyjnych. :)
  18. :) oilatum dodawałam jakieś 2 tyg po narodzinach bo była późniakiem i miała wysuszoną całą skórę ;) no nic spróbujemy dzisiaj bez niczego i poobserwuję:)
  19. na twarz dostaje krem bambino bo ma suchą, reszta nie jest przesuszona. właśnie coś o tych porach czytałam :) spróbuję dzisiaj niczym jej nie smarować;) a jak coś to wypatrzyłam w sklepie balsamik dla dzieci powyżej miesiąca z ziajki to kupię:)
  20. u mnie jedna suczka musiała opuścić chatę na miesiąc - mieszkała z moją mamą. w dniu przyjścia ze szpitala wszystko było ok do czasu odłożenia dziecka do łóżeczka. Jak Hania zaczęła sobie cichutko kwilić to Warka usiadła przed łóżeczkiem i zaczęła warczeć jak wściekła:/ nie dało jej się uspokoić i trzeba było odciągnąć siłą:/ szkoleniowiec powiedział, że to silny instynkt drapieżcy i powinno minąć jak dziecko podrośnie. po miesiącu było ok i do tej pory jest ok - teraz to trzeba pilnować żeby dzieciaka nie zalizała hehe. a mam pytanie do mam: czym smarować 2,5 mies niemowlaka? do tej pory smarowałam po kąpieli oliwką ale wyczytałam, że to nie najlepszy pomysł. polecacie jakies balsamy, kremiki? :)
  21. ale ma fajne lokum :):):) koło kaloryferka pod szyją średnio to wygląda:( no ale wiadomo sierść od razu nie odrośnie...
×
×
  • Create New...