-
Posts
2964 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pietrucha204
-
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
pietrucha204 replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
Gos ma problem z zalogowaniem się na dogo. Jeśli ktoś potrzebuje się z Gosią skontaktować to proszę pod mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Kędzierzyn-Koźle schronisko wątek zbiorowy
pietrucha204 replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
ja ciągle wierzę, że tam się kiedyś zmieni...tylko ile jeszcze żyć to bagno pochłonie...? -
Kędzierzyn-Koźle schronisko wątek zbiorowy
pietrucha204 replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
antonówka - ja i kilka osób działamy pomału. nie mogę tu pisać na forum więcej bo włażą i czytają różne menty... zakładałam tam grupę wolontariacką - działała prężnie, wywalczyłam, że jesteśmy od wyprowadzania psów a nie od wyręczania pracowników i sprzątania psich kup bo to ich zas... obowiązek! grupa działała prężnie, dziewczyny przychodziły, psy wychodziły... ale niestety za dużo widziałyśmy i potoczyło się jak się potoczyło. Ja musiałam zbastować bo zaszłam w ciążę - co było im bardzo na rękę bo przestałam zaglądać... do tej pory myślą, że są nietykalni itp. ale do czasu! nie daj sobie wmówić, że jest zakaz robienia zdjęć! widziałaś tabliczkę gdzieś? to jest placówka miejska a nie prywatny folwark p. Z -
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
pietrucha204 replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
szybko zarasta :) wyładniał:) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
pietrucha204 replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
poproszę nr konta na PW :) nadrobię deklaracje :) -
[COLOR=Red][B]do osoby podczytującej wątek, chcącej zlikwidować przytulisko z którego jest Szary:[/B][/COLOR] [B] Szarik w takim stanie trafił do przytuliska!!! Pan Bernard go leczył jednak w pewnej znanej lecznicy nie potrafili/nie chcieli psu pomóc. My zabrałyśmy Szarika w takim stanie do DT gdyż potrzebował codziennych kąpieli a jesienią na podwórku w gospodarstwie nie było o tym mowy!!! Gdzie Pani wyczytała na wątku, że Pan Bernard go doprowadził do takiego stanu??? i co? Po co ta cała nagonka na przytulisko? Udawanie osoby, która chce zaadoptować białego psa z przytuliska? Wpłacić pieniądze na Szarika? Proszę może ma Pani na tyle odwagi, że wypowie się publicznie? Czy stać Panią tylko na podszywanie się? Może wpadnie Pani na następną kontrolę, którą zapewne pan M. i A. wkrótce znowu wezwą? i która po raz kolejny nic nie wykaże?[/B] Jeśli zadzwoni do Was oszustka z numery 32... to nie wierzcie, że chce pomóc Szarikowi finansowo!!!
-
Harley - znów chory czyli powtórka z rozrywki:(
pietrucha204 replied to Madie's topic in Weterynaria
PIRANHA masz zapchaną skrzynke:) -
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
pietrucha204 replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
to również nie moja dziedzina :/ -
ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!
pietrucha204 replied to NatiiMar's topic in Akcje
napisz na PW jaka ulica :) -
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
pietrucha204 replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
gos podaj proszę nr konta - przeleję kasę z bazarku :) -
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
pietrucha204 replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
:) no to dobrze, że nie tzeba szukać dalej co mu jest:) -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
pietrucha204 replied to Shaluka's topic in Off Topic
poczytałam i też ograniczamy kosmetyki:) nic jej nie jest jak nie została naoliwkowana wczoraj;) skóra ładna. więc się powstrzymam od stosowania innych środków pielęgnacyjnych. :) -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
pietrucha204 replied to Shaluka's topic in Off Topic
:) oilatum dodawałam jakieś 2 tyg po narodzinach bo była późniakiem i miała wysuszoną całą skórę ;) no nic spróbujemy dzisiaj bez niczego i poobserwuję:) -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
pietrucha204 replied to Shaluka's topic in Off Topic
na twarz dostaje krem bambino bo ma suchą, reszta nie jest przesuszona. właśnie coś o tych porach czytałam :) spróbuję dzisiaj niczym jej nie smarować;) a jak coś to wypatrzyłam w sklepie balsamik dla dzieci powyżej miesiąca z ziajki to kupię:) -
Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.
pietrucha204 replied to Shaluka's topic in Off Topic
u mnie jedna suczka musiała opuścić chatę na miesiąc - mieszkała z moją mamą. w dniu przyjścia ze szpitala wszystko było ok do czasu odłożenia dziecka do łóżeczka. Jak Hania zaczęła sobie cichutko kwilić to Warka usiadła przed łóżeczkiem i zaczęła warczeć jak wściekła:/ nie dało jej się uspokoić i trzeba było odciągnąć siłą:/ szkoleniowiec powiedział, że to silny instynkt drapieżcy i powinno minąć jak dziecko podrośnie. po miesiącu było ok i do tej pory jest ok - teraz to trzeba pilnować żeby dzieciaka nie zalizała hehe. a mam pytanie do mam: czym smarować 2,5 mies niemowlaka? do tej pory smarowałam po kąpieli oliwką ale wyczytałam, że to nie najlepszy pomysł. polecacie jakies balsamy, kremiki? :) -
Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!
pietrucha204 replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
ale ma fajne lokum :):):) koło kaloryferka pod szyją średnio to wygląda:( no ale wiadomo sierść od razu nie odrośnie...