Jump to content
Dogomania

pietrucha204

Members
  • Posts

    2964
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pietrucha204

  1. u mnie też nic nie trzeba było, ciuszki dla dziecka tylko na wyjście do domu:) podkłady dostawałam ale jakoś tak wydzielone, nie bez ograniczenia i żałowałam, że nie ma swoich:/
  2. dobre wieści:):):) oby to już było ostatnie miejsce jego tułaczki po świecie, no chyba, że się DS trafi:D:D:D
  3. no to czekamy na relację z trasy i od Czarodziejki:) dobrze, że zapowiada się sprawna, szybka akcja:)
  4. Julia myślę, że napisz od razu... niech nam wyceni trasę. Szkoda czasu, żeby Szarik dłużej samotnie w Czarkowie siedział...
  5. to chyba trzeba by było do Czarodziejki pisać... kto się tego podejmie?
  6. fajnie, że wszystko dobrze się ułożyło...:):):) gdyby nie upór Gosi i wiara, że się uda pewnie padłby już w naszym "schronie"... a tak to chłopakowi poszczęściło się w życiu jeszcze :):):) oby sobie pożył w tym szczęściu parę latek :):):)
  7. bazylowa coś wspomniała, że Szarika trzeba przenieść bo Aga likwiduje hotel:( ma ktoś jakieś wieści na ten temat?
  8. taaaa jak się mieszka w większym mieście to nic prostszego ;) ale ja raczej jestem skazana na allegro i opinie na forach :D
  9. [quote name='Cola']Pytanie do mam :p Jaką spacerówkę polecacie??[/QUOTE] podłączę się, jestem na etapie wybierania...mam na oku baby desing sprint - podobno ma super amortyzację a na tym mi zależy.
  10. ja również dziękuję za wsparcie przytuliska, konto podaję na PW do natiimar - ona organizuje pomoc :) ::):):)
  11. ja będę wdzięczna za każdy worek karmy - w przytulisku bardzo nieciekawie :(
  12. ja mam swoją propozycję ale trochę zalegałam znowu z deklaracjami :( więc zdecydujcie czy psiakom z przytuliska coś się należy. tam jest teraz dramat z kasą a do wyżywienia 44 psy i 26 kotów. U p. Bernarda mają się dobrze i jestem mu wdzięczna za to, że je przygarnął i nie przeżywają piekła w miejscu, z którego został wyciągnięty Golin... Na 1 dzień potrzeba tam 15 kg suchej karmy z lidla czyli 1,5 worka za 20 zł...może chociaż na jeden dzień zdecydujecie zapewnić wyżywienie psiakom...? [url]http://www.dogomania.pl/threads/203336-Ostatni-przystanek-ps%C3%B3w-po-przej%C5%9Bciach-i-k%C5%82opoty-z-kas%C4%85[/url]...
  13. czasami brak wieści to dobre wieści ;)
  14. Gos - to dzięki Tobie:):):), że nie zwątpiłaś bo ja się kilka razy poddałam w jego sprawie...
  15. [quote name='juliaikamil']wiadomo już coś konkretnego odnośnie domku dla Golina? z niecierpliwością czekamy na dobre wieści......[/QUOTE] :):):) dołączam się do oczekujących
  16. hmmmmmm wpłaciłam 8.02.2011 za XII i I :) mam potwierdzenie ;) chyba Monika mnie nie dopisała na wątku. wiec póki co nie zalegam;) luty jeszcze trwa
  17. juhuhuhuhuhuhuh ! cudowne wieści :) czekam na dalsze :):):):)
  18. jest TOnZ u nas nie TOZ i dwie osoby ze schroniska zasiadają w jego szeregach, jedna nawet w zarzadzie. Są też inspektorami TOZu ale jakoś nie kwapią się do kontroli schroniska. Przydałaby sie jakas organizacja chętna do wystawienia protokołu z kontroli z zaleceniami. kierownik oficjalnie inny ale taki, który praktycznie nie bywa na schronie...więc osoby pracujące przy psach te same
  19. ło matko! nikt go nie podmienił ;)???
  20. bardzo podobna do jej poprzedniego psa... w naszym schronisku została źle potraktowana i odesłana z tekstem" proszę sobie psa na naszej stronie pooglądać!" a dodam, że na stronie umieścili może kilkanaście psów ;]
  21. [url]http://www.lokalna.com.pl/main2.php?act=czyt&artid=17978[/url] [url]http://www.tvp.pl/opole/aktualnosci/rozmaitosci/dziwne-zwyczaje-w-kedzierzynskim-schronisku/4021537[/url] pomalutku, pomalutku...
×
×
  • Create New...