[quote name='bazylowa']Prace w przytulisku trwają, Idą opornie, bo ogranicza nas budżet, ale idą. Są zdjęcia, ale na różnych aparatach. Jak zbiorę komplet to Wam pokażę jak to wygląda.[/QUOTE]
zebrane już zdjęcia? jak rozliczenie kasy wygląda? na co wystarczyło?