Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. Żonkilcia dla Ciebie wszystko :grins: :grins: :grins:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]bo ja taka małomówna dziś jestem :oops::oops::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tym bardziej każde Twe słowo cenniejsze niż złoto ;)
  3. Jabłko:loveu::loveu::loveu:
  4. Piękne fotoski:loveu::loveu: Listki takie cudne, czerwoniaste:loveu::loveu: I Ozzulek śliczny :loveu::loveu:
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:grins: fajne ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dziękuję Alicjo za te słowa uznanania :grins: :grins: :grins:
  6. Żonkilcia:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/23/d450bd48649ae7d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/387/f9472e265eea23d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/287/d8bb238a7915bd44.jpg[/IMG][/URL] Koniec ;)
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/387/81e346350e121563.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/23/67e05e02efec0d8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/23/1d51158281e47eaf.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/393/9e7f17b6f387a8e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/23/8a5fe6ec29d897f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/288/2a00bff376d49b7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/288/4035a7e5f38839c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/23/331478b90bd1447f.jpg[/IMG][/URL]
  10. jbk, ja wiem, wstyd:oops: Ale skleroze mam:oops: Cześć Alu ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/387/a5909af3fda69148.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/23/d4f077848b355b53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/23/689a6662f4324a1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/23/edd8b22b47375b96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/388/fbbbf7962bf3d0d0.jpg[/IMG][/URL]
  11. Lolka, wracaj już :roll: Ile można myśleć? Tęsknimy za Tobą:loveu:
  12. CZeść :hand: :hand: Właśnie wróciliśmy ze spacerku w lesie i zbierania grzybków ;) W końcu nie było takieg tłoku i Niuniek sobie pobiegał ;) Oczywiście aparatku nie wziełam, więc nie ma foteczek....:shake: A teraz zaraz siadam do książeczek, żeby się pouczyć chociaż troszkę. Mam nadzieję, że uda mi się zmobilizować do tego:roll:
  13. CZeść Dżapuszko Me Kochane:multi::multi::multi::multi:
  14. [FONT=Georgia][SIZE=6]Cześć :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=6]Przyszłam Ci ja:loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/FONT]
  15. Witaj Dobciu:loveu::loveu::loveu: Kiedy Ci podłączą necik? Bo tu smutno bez Ciebie:-(
  16. Loluś..................................................................... Nad czym Ty dumasz, kochana?:loveu:
  17. [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]witam się z Wami w piąteczek :)[/B][/COLOR][/quote] A cześć Basiu ;)
  18. Ja tyż już jestem :grins: :grins:
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]jestem co bys nie myślala ze mnie nie ma:evil_lol::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] W życiu bym tak nie pomyślała :grins: :grins:
  20. Nie wiem sama:shake: Będzie zależało od zysków Żonkilalastej :grins: :grins: :grins:
  21. Ciekawy biznes prowadzicie, ciekawy ;) Zacznę sobie odsetki odliczać, jako, że pomysł się narodził u mnie:eviltong::eviltong::eviltong:
  22. O widzisz,wystarczy, że do rodziców pójdziesz i z pewnością coś dobrego da się u nich wynaleźć ;) Jabłuszko, ja siem staram:oops:
  23. [quote name='Tengusia']w domu mam tylko chleb (stary) kawalek sera zoltego, ser bialy, rzodkiewke i szczypior ... z tego sie nie da obiadku zrobic co najwyzej kanapki :placz:[/quote] A masz jajka? Ja bym zrobiła grzanki francuskie (albo zwykle grzanki na pateni) i twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką ;)
  24. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]nie kcem czekoladki.......kcem pierożka:placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Specjalnie dla Ciebie, szybciutko zrobiłam pierożki: [IMG]http://i95.photobucket.com/albums/l146/komarka/pierogi2_pod.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...