Jump to content
Dogomania

kikou

Members
  • Posts

    10350
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by kikou

  1. [quote name='Artemida']Bondziu pomimo swojego stażu w schronisku wie jak się zachować w mieszkaniu :) Daje ze sobą robić wszystko, tylko podnoszenie na ręce za bardzo mu się nie podoba. O właśnie! Samochodem tez grzecznie jeździ, naprawdę zachowuje się jak prawdziwy elegant :)[/QUOTE] zawsze mam aż takie ciary ze wzruszenia jak jest taka psinka żyjąca wiele lat w schronisku, która jednak pamięta te zachowania z prawdziwego domu...
  2. ale śmieszna śliczna fota... jak stepujący rumak :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9uLhWkVpAa4/UhzD0_7LUFI/AAAAAAAAWJo/JYtSc9SQ43s/w640-h427-no/IMG_7786.JPG[/IMG]
  3. w połowie sierpnia trafił do nas mały kotek z połamaną miednicą... Peginka jest taka troszkę niegrzeczna, próbowała go lekko skubnąć na początku:razz::eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dd0e3dbd1c99d2ee.html"][IMG]http://images62.fotosik.pl/110/dd0e3dbd1c99d2eegen.jpg[/IMG][/URL][B]v[/B]
  4. wszystko w porządku... ot tak jak nic złego się nie dzieje i psinka nie choruje to i nie bardzo jest o czym pisać, dni mijają podobnie do siebie, bardzo prędko.. postaram się znowu jakąs fotkę pstryknąć Koziej Brodzie ;) zresztą jak parę dni temu łapałam w kadr Redzia to Peginka też tam biegała ze wszystkimi.. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2b4d3af06ff34c71.html"][IMG]http://images61.fotosik.pl/92/2b4d3af06ff34c71gen.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images63.fotosik.pl/92/f8b0c4f3e87435b5gen.jpg[/IMG]
  5. uważam wybory księgowej za bardzo udane :cool2:
  6. a do nas dotarł dzisiaj transport z kocykami, jedzonkiem, posłankiem i innymi.. [SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]bardzo, bardzo pięknie dziękujemy!![/COLOR][/B][/SIZE]:iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  7. [quote name='Bjuta']Pani Kasia z FB zadeklarowała... 100 zł... Brakuje tylko 15 jeśli dobrze pamiętam. A to znaczy, że we wtorek nastąpi spotkanie Bonda z Gają i oby, oby się dogadały!!! :) :) :)[/QUOTE] trzymam mocno kciuki za poznanie psiaków:kciuki::kciuki::kciuki: ...i niech już pakuje walizeczkę
  8. czy doszły jakieś deklaracje z fb? super by było jakby początek września był już nowym początkiem w domku
  9. śliczna Wala to ma wielkie szczęście.. wszyscy chcą dla niej bazarki robić ;) na bazarek polecam dwie inne koleżanki ponad 3 lata na bdt i chyba w tym okresie jeden jedyny raz się załapały na zbiorczy bazarek Poker dla 9 piesków :( Figunia - przyprowadzona przez swoją Panią do schroniska we W-wiu - omal nie umarła w schroniskowym boksie - teraz niemal niewidoma starowinka - jest z nami już ponad trzy lata [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/146501-Wrocław-Malutka-Figunia-w-BDT-u-Kasi-![/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7756f1ad4f45c73.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/55/c7756f1ad4f45c73mc.jpg[/IMG][/URL] i Lilianka z krzywicą, która już niemal od roku niemal nie chodzi - w marcu minęło 3 lata jak z nami mieszka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/181348-Staruszka-szuka-domu-jej-oczy-błagają-o-pomoc!!!!-w-BDT[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7488fd825abc541c.html"][IMG]http://images62.fotosik.pl/41/7488fd825abc541cmc.jpg[/IMG][/URL] [B]obie panny mają brzydkie wyniki wątrobowe, biorą regularnie fosfolipidy, szczególnie Lilianka, która już od dawna musi bardzo ścisłą wątrobową dietkę trzymać... [/B]
  10. [IMG]http://images61.fotosik.pl/92/294981338f4bc164.jpg[/IMG]
  11. a Redzio siwieje na pyszczku, miał takie jasne beżowe plamki, a teraz wszystko prawie siwiuchne na pysiu... kiedyś wieczorkiem pomyliłam go już nawet z Monguniem
  12. w koszulce Munio - piesek przyniesiony przez właścicielkę w wieku 17 lat do uśpienia bo wyłysiał i w ogóle..... :flaming::wallbash: http://www.dogomania.pl/forum/threads/242872-Muniek-piesek-wielko%C5%9Bci-kota-skazany-na-eutanazj%C4%99-bo-stary-w-BDT a w koszulce chodzi bo nie ma sierści z powodu niedoczynności tarczycy
  13. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6928da372b547360.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/92/6928da372b547360gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/92a31f2f00422a6b.html"][IMG]http://images61.fotosik.pl/92/92a31f2f00422a6bgen.jpg[/IMG][/URL]
  14. a dzisiaj wyjątkowo Lilka miała jeden z lepszych dni, nawet przeszła samodzielnie kilka kroczków z kolegami (to już bardzo rzadko się zdarza) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3c2bee6f24eb6bb0.html"][IMG]http://images62.fotosik.pl/92/3c2bee6f24eb6bb0gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b5fc2fb511f17e7c.html"][IMG]http://images61.fotosik.pl/92/b5fc2fb511f17e7cgen.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fefc4e4d4e170648.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/92/fefc4e4d4e170648gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2b4d3af06ff34c71.html"][IMG]http://images61.fotosik.pl/92/2b4d3af06ff34c71gen.jpg[/IMG][/URL]
  16. Julka bardzo dziękuje!!! otrzymaliśmy 50,- od Alaty i 25,- od Sziry wprawdzie operacji nie będzie ale ciągle nię było czym "zatkać dziury" po badaniach małej także bardzo się przyda :) :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6e61bd9ae8bbf5e3.html"][IMG]http://images62.fotosik.pl/92/6e61bd9ae8bbf5e3gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2166e40119afdcec.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/92/2166e40119afdcecgen.jpg[/IMG][/URL]
  17. Redziuszek z kolegami dzisiaj mał, połamany kotek był pierwszy raz na krótkim spacerku i Redzio był zaciekawiony, chodził za nim po podwórku
  18. bardzo dziękuję ale nivalin nie pomoże Liliance, ona ma nieodwracalne zmiany krzywicze, (nie neurologiczne) a co gorsze niemal całkowitą niewydolność wątroby nawet gdyby jej schorzenie mogło być leczone nivalinem nie mogłaby go brać ze względu na chorą wątrobę... nóżkom już nie jesteśmy w stanie pomóc.. jeszcze tylko jedzonko wątrobowe i leki na wątrobę przedłużają jej życie.. mieszkamy na wsi więc wynosimy Lilkę do ogródka jak trawka jest sucha i nie jest za ciepło
  19. [quote name='Martuchny']proszę, napiszcie na fb w jej wydarzeniu jak najszybciej, do jakiego miasta potrzebny jest transport( tzn gdzie Kikou mieszka) bo ludzie kołują transport, żeby wiedzieli gdzie...[/QUOTE] Jelenia Góa (okolice)
  20. [quote name='asiuniab']a może wiesz, kto gdzieś bliżej wwy mógłby pomóc psince??[/QUOTE] nie, nie znam nikogo w Waszym województwie doczytałam na fb o psince co za przykra sytuacja.. dla mnie problemem jest to że jest niesterylizowana, mam niemal same samczyki (ludzie jeszcze częściej wyrzucają stare samce :( ) więc obecność suni, która może dostać ruję to dla mnie masakra, szczególnie że nie używamy kojców tylko pieski biegają luzem.
  21. [quote name='beataczl']napisalam...[/QUOTE] bardzo chciałabym pomóc ale mamy "zatrzęsienie" staruszków, a nawet żeby pomóc doraźnie "na chwilę" cokolwiek musiałabym wiedzieć o tej suni, nic nie wiem, ani w jakim wieku jest 8lat to zupełnie inna opieka niż 18 lat, ani jaka jest duża, ani czy jest sterylizowana, ani jaka w ogóle jest, jak sobie radzi z niewidzeniem, jak sobie radzi w grupie psów, czy straciła wzrok gwałtownie czy stopniowo poza tym mieszkam bardzo daleko od Warszawy więc do jutra nawet transport by się nie znalazł
  22. jeszcze raz pięknie dziękujemy za pomoc! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2f7d8e8d06b4e508.html"][IMG]http://images63.fotosik.pl/89/2f7d8e8d06b4e508gen.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...