-
Posts
10348 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
Staruszek ma DOM! Drugie życie podarowała mu KIKOU! DZIĘKUJEMY!
kikou replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
dobrze, że ktoś tu czuwa nad tymi kundlami..... [IMG]http://images24.fotosik.pl/218/0ede08fe0987e144.jpg[/IMG] -
Staruszek ma DOM! Drugie życie podarowała mu KIKOU! DZIĘKUJEMY!
kikou replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
psy wieczorem.... [IMG]http://images33.fotosik.pl/263/6079a791362a0740.jpg[/IMG] -
Staruszek ma DOM! Drugie życie podarowała mu KIKOU! DZIĘKUJEMY!
kikou replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
psy o poranku... [IMG]http://images32.fotosik.pl/262/753ca26be21a7430.jpg[/IMG] -
Bunia - 15 letnia staruszka chichuachua.../ Już za TM [*]
kikou replied to BoUnTy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
myślę, że Wy w domu najlepiej rozpoznacie ten moment kiedy mała już tak będzie cierpieć, ze straci wole życia... a na noc moze by jej jakies silniejsze srodki przeciwbolowe podawac...? -
Bunia - 15 letnia staruszka chichuachua.../ Już za TM [*]
kikou replied to BoUnTy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
biedna kruszynka.... wiem jakie to trudne towarzyszyłam do końca mojej kotce Jadzi, która walczyła kilka miesięcy z nowotworem plaskonablonkowym podniebienia- też bardzo złosliwe, szybko rosnące świństwo.... dobrze, ze Bunia ma kogoś kto sie o nią troszczy w tym cierpieniu ! -
Psy ze schroniska w Legnicy, woj dolnoslaskie..
kikou replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
matko! ..................czy od tego czasu kierownictwo sie zmieniło? -
Psy ze schroniska w Legnicy, woj dolnoslaskie..
kikou replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
a kiedy wroci, jaki jest z nią kontakt? -
Bunia - 15 letnia staruszka chichuachua.../ Już za TM [*]
kikou replied to BoUnTy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak tam zdrówko malutkiej? -
skoro dt nieaktualny trzeba koniecznie zmienic tytul!
-
Psy ze schroniska w Legnicy, woj dolnoslaskie..
kikou replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
może Łatek by mu się spodobał, to taki pocieszny młodziak . ..ale już nie niemowle.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107378[/URL] -
Psy ze schroniska w Legnicy, woj dolnoslaskie..
kikou replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
maly, duzy ? kudlaty czy gladki? , dlugo czy krotkonogi? jaki mialby byc? we Wrocku jest tragedia z przepelnienia na pewno cos sie znajdzie.... -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta]obejrzałam galerię zdięć Yoko........ [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B]P R Z E P I Ę K N E !!!!![/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta]swoją drogą mała Yoko ma tyle różnych kreacji jak gwiazda filmowa..... [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] i jak na gwiazdę przystało ma świetnego fotografa.... jak mniemam ciocia G. robi takie piękne, artystyczne foty..? (albo robi to zawodowo albo ma wielki dar) niesamowity klimat mają nawet te zdięcia ze schroniska (innych psiaków) ....ta niebieska farba z rdzawymi plamami nadaje niezwykły artstyczny smaczek.... najlepsze zdiecia ze wszystkich schronisk w Polsce!!