-
Posts
10348 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
[quote name='xxxx52']Jezeli ta kobieta jest psychicznie chora ,nie bedzie oskarzona. jezeli uznaja ja za normalna wyrok bedzie mowil ,ze to"mala szkodliwosc czynu" moze dostanie jakas kare pieniezna,a poniewaz nie ma grosza ,to bedzie wszastko po staremu. najwatniejsze w obecnej sytuacji znalezc psom DT,DS,a ta kobieta powinna dostac zakaz posiadania psow czy kotow u siebie w domu ,i powinna iles tam godzin przepracowac na rzecz zwierzat w schronisku.Wiezienie to nie dobra kara ,to wczasy,ale 8 godzin pracowac pod nadzorem w schronisku to dobra sprawa.[/quote] .....skąd taka chęć karania....?? to chora kobieta, przecież ona żyła tam w tych samych warunkach co te nieszczęsne psy, teraz ratujemy pieski, a nikt nawet nie spytał czy kobieta wrocila do tego śmietnika w ktorym żyla.....a chyba wrociła...w cywilizowanym państwie powinna zostać otoczona opieką medyczną... Byc może nawet praca w schronisku wcale nie bylaby dla niej karą, może by ją uszczesliwiła... ale nie dowiemy sie tego, bo kobieta pewnie umrze w tej swojej straszliwej norze... chyba, że znowu zrobi coś nieodpowiedzialnego to może przypomną sobie o niej ci "najświętsi z świętych" ale tylko po to......... żeby ją ukarać.....
-
Staruszek ma DOM! Drugie życie podarowała mu KIKOU! DZIĘKUJEMY!
kikou replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, po ilu dniach dokladnie druga porcja tablety na robale, bo jakos mi sie zapomnialo...?? Chociaz Edziu nie mial robakow, bo nie wydalil nawet najmniejszych sladow..... ale dla pewnosci podam mu tez te druga porcje.... -
wczoraj czytałam wszystko o Neli co sie nawinlo....Koperek gdzies wspominala, ze ona swietnie dogaduje sie z innymi psami a nawet kotkami... zreszta przewaznie chyba po kilku pierwszych starciach z kotkiem, ustala sie hierarchia i nastaje spokoj.... no na pewno nie zawsze... pisze to z wlasnego doswiadczenia.. pewnie bywaja trudniejsze przypadki...
-
okazało sie, ze jest jeszcze jedna alegratka dla Neli..... no ale jak to mowia.. od przybytku glowa nie boli... zeby tylko ktores zadzialalo..... [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1332319_pilne_pies_przenaczony_do_uspienia.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1321460_niech_zdycha_kaleka_ostatnia_szansa_na.html[/URL]
-
Nela:Nie mam połowy tylnej łapki,ale mam DOM!
kikou replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
faktycznie jest jeszcze jedna alegratka..... no ale jak to mowia.. od przybytku glowa nie boli [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1332319_pilne_pies_przenaczony_do_uspienia.html[/URL] -
Nela:Nie mam połowy tylnej łapki,ale mam DOM!
kikou replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
no to przepraszam ale nie zauważylam linka nigdzie... -
Nela:Nie mam połowy tylnej łapki,ale mam DOM!
kikou replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
podaje tu takze link do ogloszenia Neli na alegratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1321460_niech_zdycha_kaleka_ostatnia_szansa_na.html[/URL] zeby sie nie dublowaly...... i może źle popatrzylam ale Nela ma tez zakonczone allegro. -
tu jest ogloszeni Neli na alegratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1321460_niech_zdycha_kaleka_ostatnia_szansa_na.html[/URL] przegladnelam jej watek... miala jedno allegro, ktore skonczylo sie 2maja albo 5tego juz teraz nie wiem.... ale to bardzo dawno temu jak na psa zagrozonego !!!! podalam numer Agnieszki (V) taki jaki byl na allegro
-
to ma nawet pewien rys komiczny.....gdyby nie bylo to az tak tragiczne... nie chce po prostu usunac tych ogloszen, bo skoro sa jeszcze na pare dni oplacone, to szkoda zeby sie zmarnowaly, a na alegratce mozna je dowolnie edytowac... dlatego chetnie je przerobie dla innych psow.... ale dla jakich? Czy mamy jakiegoś psa starego, zagrozonego, ktory: a) jeszcze żyje, b) ma zdięcie i historie pasujące do siebie i do psa....
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkorchid][I]Prosze o jakies rzetelne informacje...bo w tej chwili jak idiotka blagam ludzi na alegratce wyroznionej zeby zaadoptowali martwego psa i agresywnego psa, ktory.... moze wcale nikogo nie ugryzl... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkorchid][I]chcialabym to jak najszybciej zmienic!!!![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
...chcialabym zrobic bazarek na te psy i zamiescic podane konto... ale ktore? bo jest ich kilka? to w trzciance? ( na początki pojawilo się jeszcze jakies inne konto)??? mam pytanie czy ktos mnie zawiadomi jesli przyjda na nie pieniadze z bazarku, ze juz moge wysylać daną rzecz? z kim powinnam to ustalić?
-
Staruszek ma DOM! Drugie życie podarowała mu KIKOU! DZIĘKUJEMY!
kikou replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
i na zakończenie dnia, pies ze swoim trofeum.... [IMG]http://images31.fotosik.pl/263/33130eb0ed892a64.jpg[/IMG] [I](co jest grane z tymi kamieniami, przynosi coraz większe, nie daje sobie odebrac...chyba Edziu będzie się budować;)czy jak....?)[/I]