Jump to content
Dogomania

kikou

Members
  • Posts

    10348
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by kikou

  1. i na zakończenie wieczoru.... pies zmęczony pracą... [IMG]http://images30.fotosik.pl/218/bc6f216ae471965a.jpg[/IMG]
  2. i co tam z transportem Kudłaczka....? a co w ogole z Misiem i jego leczeniem? Jak on się miewa, bo chyba nie mial osobnego watku..? a jesli ma to mnie przekierujcie prosze.....
  3. dobrze, że ktoś tu czuwa nad tymi kundlami..... [IMG]http://images24.fotosik.pl/218/0ede08fe0987e144.jpg[/IMG]
  4. dobrze, że ktoś tu czuwa nad tymi kundlami.... [IMG]http://images24.fotosik.pl/218/0ede08fe0987e144.jpg[/IMG]
  5. siwomordki wieczorne.... [IMG]http://images33.fotosik.pl/263/6079a791362a0740.jpg[/IMG]
  6. psy wieczorem.... [IMG]http://images33.fotosik.pl/263/6079a791362a0740.jpg[/IMG]
  7. psy o poranku... [IMG]http://images32.fotosik.pl/262/753ca26be21a7430.jpg[/IMG]
  8. psy poranne.... [IMG]http://images32.fotosik.pl/262/753ca26be21a7430.jpg[/IMG]
  9. no ja jeszcze ew. w sobote ok. 20.45 wieczorem moge pojechac do milicza... Isadoro przeciez Ty jestes z Warszawy chyba.... nie masz jakiegoś sąsiada i/lub czy wielbiciela, ktorego moglabys wyslac do tego Slomczyna... ;)?? daleko to w ogole od W-wy?
  10. :hmmmm::hmmmm::hmmmm: nikt do mnie nie zadzwonil... co oznacza ze nie ma kto kudlatego odebrac w Slomczynie...?
  11. ok. 18tej dzisiaj moge byc we Wroclawiu.. i zawieźć kudlatego do milicza..... teraz mam cos do zalatwienia i bede z dala od komputera... jesli mogloby byc dzisiaj to dajcie mi znac telefonicznie: 0792 333 938
  12. czy czarny-wystraszony, ten niby agresywny... jeszcze w ogole żyje?
  13. po prostu napatrzeć się nie można taka słodycz....!!! u mnie też podłogi poobnażane.... inaczej trudno się dosprzątać....
  14. myślę, że Wy w domu najlepiej rozpoznacie ten moment kiedy mała już tak będzie cierpieć, ze straci wole życia... a na noc moze by jej jakies silniejsze srodki przeciwbolowe podawac...?
  15. biedna kruszynka.... wiem jakie to trudne towarzyszyłam do końca mojej kotce Jadzi, która walczyła kilka miesięcy z nowotworem plaskonablonkowym podniebienia- też bardzo złosliwe, szybko rosnące świństwo.... dobrze, ze Bunia ma kogoś kto sie o nią troszczy w tym cierpieniu !
  16. :iloveyou::iloveyou::iloveyou: czy to juz bedzie stały domek..? Kibicuje Diance pocichutku od początku......
  17. matko! ..................czy od tego czasu kierownictwo sie zmieniło?
  18. a kiedy wroci, jaki jest z nią kontakt?
  19. ...no właśnie... przez to że taki podobny do królewny... skradł mi serce...chociaż nie planowałam drugiego psiaka...
  20. skoro dt nieaktualny trzeba koniecznie zmienic tytul!
  21. może Łatek by mu się spodobał, to taki pocieszny młodziak . ..ale już nie niemowle.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107378[/URL]
  22. maly, duzy ? kudlaty czy gladki? , dlugo czy krotkonogi? jaki mialby byc? we Wrocku jest tragedia z przepelnienia na pewno cos sie znajdzie....
  23. to co konkretnie robi z psami ta pani Biedrzycka? chyba nie da się handlować takimi wycieńczonymi szkieletami????
  24. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta]obejrzałam galerię zdięć Yoko........ [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B]P R Z E P I Ę K N E !!!!![/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta]swoją drogą mała Yoko ma tyle różnych kreacji jak gwiazda filmowa..... [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][/SIZE][/FONT] i jak na gwiazdę przystało ma świetnego fotografa.... jak mniemam ciocia G. robi takie piękne, artystyczne foty..? (albo robi to zawodowo albo ma wielki dar) niesamowity klimat mają nawet te zdięcia ze schroniska (innych psiaków) ....ta niebieska farba z rdzawymi plamami nadaje niezwykły artstyczny smaczek.... najlepsze zdiecia ze wszystkich schronisk w Polsce!!
×
×
  • Create New...