Jump to content
Dogomania

rufusowa

Members
  • Posts

    4951
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rufusowa

  1. [quote name='Asior']dziewczyny... czy mamy jakiegoś astka sprawdzonego do kotów?????[/QUOTE] ta astusia, którą Andzia wkleiła - ta co musi znowu szukać domku, widziałam, że ma fotke z kotem
  2. wyglądają cudnie :) i jaki fajny kącik z daszkiem mają!
  3. Agata...myślami jestem z Wami...oby Miś był przy Was jak najdłużej ...
  4. rufusowa

    padaczka

    widocznie wczoraj coś wisiało w powietrzu, bo mój Rufus też tak dyszał jakby zbliżał się atak..trochę go pomasowałam i dałam luminall i jakos przeszło... ale widzę, ze jest ciut bardziej pobudzony i boję się, że to już się zbliżają te wiosenno-marcowe przesilenia czyli czas ataków
  5. dziękujemy Tengusiu :loveu: my nawet nie próbujemy robic fotek jak nie ma słoneczka :shake: na szczęście ostatnio bywają słoneczne dni :p
  6. hihi najlepiej się poniewierała z pewną wyżełką...obie takie były niewychowane ale jakie zachwycone poniewierkową zabawą :) ciężko uwierzyć, że ona wciąż czeka na nowy dom....echh
  7. niby dużo tych fot? :roll::eviltong::lol: Piczka wygląda coraz piękniej :loveu: a te zdjęcia z uszkami do tyłu...takie dostojne ;) aaa i ma super gorylka :evil_lol:
  8. widać, że jest bardzo u Was szczęśliwa :loveu: nie wstydzcie sie pokazać jej kobiecych kształtów :diabloti:
  9. dziękuję Sylwuniu :loveu: oboje wyglądają super :loveu: czekałam na fotki maluszka :p a masz jakieś z teraz? pewnie maluszek już dużo większy :p
  10. tylko sztywno stać, tylko się nie ruszać! może zniknie! ;) życzę dużo zdrówka dla Misiaczka!
  11. hihi wydaje mu się, że jest takim małym pieskiem...niemalże do torebki :evil_lol:
  12. [quote name='Vectra']to jest film ;) [/QUOTE] :roflt: [quote name='Vectra'][URL]http://s567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/?action=view&current=Wideo0070.flv&newest=1[/URL][/QUOTE] na początku cieżko się połapać kto jest kto i w ogole tak szybko się ruszają :-o Małe gadziny wcale się nie boją! :mad::lol: A Emilka i Marysia takie duże ciocie i one będą pokazywać młodym o co kaman w życiu :evil_lol: aż Franciszek musiał przyjść i sprawdzić, czy potomstwu nie dzieje się krzywda :p
  13. serce się kraje :( czy wiadomo jak ona się dogaduje z psami czy z sukami?
  14. [quote name='gusia0106']A od Cioci Rufusowej dostaliśmy dzisiaj piłeczkę na bardzo długim sznurku:) Baaaaaaardzo dziękujemy Ciociu :Rose::Rose:[/QUOTE] nie za ma co :p troche mi natomiast wstyd, bo miała być większa ale najwyraźniej źle kliknęłam w zamówieniu :oops: mam nadzieje, ze nie połknie a jeśli (tfu, tfu) połknie, to długi sznur rzeczywiscie się przyda :roll::lol:
  15. niania-babcia Lala ma duuuzo cierpliwości :evil_lol:
  16. Marianna juz chyba miała przyjemność z igiełkami maluszków :( a tak w ogole, to pieknie się bawią razem :) przesłodkie małe dziołoszki :)
  17. [quote name='ice_t']miałam coś napisać ale zacytuję rufusową bo ona napisała to co i ja chciałam :)[/QUOTE]........... :roflt:
  18. to one już takie duże? :-o mam ten aktualny zdaje się, zaczyna się tak jak mój na 698 :)
  19. niesamowite...poznał swoje nasienie..znaczy owoc nasienia :evil_lol: jutro pracuję do 21 ale gdybym w ten weekendzik lub następny jechała do mamy na Bielany, to się odezwę w sprawie odwiedzin :p
  20. trzymam kciuki z całej siły!
  21. nie dzieci tylko wnuki :eviltong: Ewa co z tym transporterem? dzisiaj Ci podrzucic, czy nie chcesz zebym Ci przeszkadzała? :evil_lol:
  22. o kurka! ale wieści! :) Ewa czy potrzebujesz transporter, który zalega u mnie? a którego nie mogę Ci odstawić już tyle czasu? :oops: gdybyś napisała, że potrzebujesz, to miałabym motywację a akurat jutro wieczorem będę na bielanach skąd już niedaleko do Cię :razz: no i mamy Twój kocyk, który był w tymże transporterku :razz: ehhh będzie się działo na wątku...a już miało nie być szczeniaczków :diabloti:
  23. dla Lizy to jak widzę domek z doświadczeniem a wlasciciele z charakterem i najlepiej bez małych dzieci... wspaniale by było gdyby wcześniej trafiła do szkoleniowca no ale jesli się trafi właściciel, który zechce z nią pracować, to też będzie dobrze
×
×
  • Create New...