Jump to content
Dogomania

rufusowa

Members
  • Posts

    4951
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rufusowa

  1. [quote name='maciaszek']Jaka rozkokoszona ;). Normalnie widać, że czuje się jaku siebie ;). Fajnie popatrzeć ta ten uśmiechnięty pychol. A Rufus gdzie? Nie korzystał z łóżkowej wolności? [/QUOTE] ona się czuła jak u siebie od pierwszej chwili....jak tylko się u nas zjawiła :lol: na łóżko raczej nie ma wstępu...oczywiście jak wychodzę, to przykrywam je pledem, który potem jest skotłowany ... wcale nie podejrzewam ich o spanie na łóżku :mad: ;) A Rufus wybrał życie w brudzie i nigdy nie był przyuczany do spania na łóżku a tym bardziej w pościeli :evil_lol: Raz tylko spały trzy z moją siostrą: Rufik, Zołza i Marcel ale coś czuję, ze sama musiała zaprosić Rufika, bo on się na łózko w nocy nie pcha ;) [quote name='maciaszek']PS. Ładne zdjęcia robisz, wiesz? :)[/QUOTE] :oops: dziękuję Ci pięknie :) mam nadzieję, ze kiedyś sama w to uwierzę...w sensie, że będę robić fotki, które mnie zadowolą :) póki co nie ciągnie mnie aż tak do zgłębiania tajemnic aparatu...wstyd się przyznać :oops: [quote name='Tengusia']ale sie usmialam :roflt: [URL]http://images36.fotosik.pl/155/d0f36ed5a6593bbfmed.jpg[/URL][/QUOTE] miałaś się bać :mad: [quote name='Tengusia']booooomba :roflt: [URL]http://images36.fotosik.pl/155/920254e5f57062b5med.jpg[/URL] [URL]http://images40.fotosik.pl/264/c6cb9db26fc90125med.jpg[/URL][/QUOTE] tu tym bardziej :mad: :eviltong::eviltong::lol:
  2. ostatnia porcja Balbinki...nawet dziki dzik się załapał :) [img]http://images38.fotosik.pl/264/459294244233474cmed.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/268/66cfd413e9968544med.jpg[/img] R: złaź z łóżka! H: wyluzuj [img]http://images41.fotosik.pl/264/5fb88720d256b383med.jpg[/img] H: goopek, goopek [img]http://images48.fotosik.pl/268/42c0141734898467med.jpg[/img] H: nie będę gadać z pospólstwem [img]http://images37.fotosik.pl/263/bc711807d3b885a3med.jpg[/img]
  3. nastęna seria fotek tylko dla widzów o mocnych nerwach :diabloti: [img]http://images39.fotosik.pl/264/681938122031c646med.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/268/c0c0723d9667dcccmed.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/155/920254e5f57062b5med.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/180/6525bd5501140bfemed.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/264/c6cb9db26fc90125med.jpg[/img] ostrzegałam :diabloti:
  4. ...................... [img]http://images44.fotosik.pl/268/0f816dc327f91ed3med.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/122/390ef3b2e2ff661cmed.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/155/d0f36ed5a6593bbfmed.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/263/82c4fb0ff4c98cdemed.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/268/8ba321ed3610506fmed.jpg[/img]
  5. pani poszła się kąpać i zostawiła kołderkę....to na pewno dla mnie :p [IMG]http://images47.fotosik.pl/268/4adcb1a9767ab4d5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/268/fd770bf410079d9fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/264/567c30e4a996950cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/268/c92e583d46f044c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/268/6d624a3a8695dc39med.jpg[/IMG]
  6. wiecie co...jestem zdruzgotana historią suni z Konina...ofiary bestialstwa człowieka i wstyd mi, że zrobił jej to przedstawiciel naszego gatunku.... kto jeszcze nie czytał [URL]http://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/49365/Okrucienstwo-nie-do-przyj[/URL] filmiku nie polecam....widziałam jedynie początek i to było przerażające! sunia przywiązana, z wiszącym płatem skóry (pozostałym po wyrwaniu łapy) wyła tak, że jeszcze długo będę pamiętać...coś strasznego :-( na szczęście dzisiaj popstrykałam troszkę zdjęć Balbinie w pościeli i mogłam ukoić moje krwawiące serce widokiem mojej zdrowiej księżniczki.... pierwsze podejście łóżkowe [img]http://images37.fotosik.pl/263/57e11a01664090dcmed.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/155/adad5d9e9afe26a3med.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/180/24b42950e865c19fmed.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/264/72aa03d60444a5dbmed.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/268/3b0743b49897c6demed.jpg[/img]
  7. [quote name='mala_czarna']Dziękuję Ci, Ciotko M. Właśnie oplułam monitor :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] do usług ...... :cooldevi:
  8. jako optymistka ;) dostrzegam jedną zaletę....no może dwie...tego, że dłużej musisz z nim pracować... a mianowicie zaleta nr 1 - mamy pewność, że po adopcji nie cofnie się do stanu zerowego, więc nie będziesz musiała drżeć po nocach i ze strachem odbierać telefonów od przyszłych właścicieli... zaleta nr 2 - podleczysz jeszcze chłopaka i kto wie...moze nawet będzie pachniał różami :loveu: to na pewno ciężkie dla Ciebie...jakby co to wiesz gdzie mnie szukac :calus:
  9. [quote name='Alicja']Tora jest zjawiskowa .....a z Garo bawi się jak Tara z Ozzulcem ;)[/QUOTE] coś czuję, ze one tę technike zabawy trenowały na sobie przez rok :diabloti: mój Rufus w ogole nie chciał sie z nią bawić :mad::lol:
  10. kurczę! ona jest jeszcze piękniejsza niż była! wcześniej była taka kluchowato-szczeniakowata a teraz figurka super i mięśnie widać...ciasteczko nad ciasteczkami!!!
  11. [quote name='gusia0106']A ja w pracy - super było!:) Właśnie dzwonił - w środę ma przyjechać.[/QUOTE] o masz! a co to za praca w niedziele? cieszę się, ze Piotr się zjawi tak szybko :)
  12. ja też szukałam jakiegoś ogłoszenia w jej sprawie ale przyprawiło mnie to o słabość...szczególnie jak weszłam na allegro i popatrzyłam na te biedne psy, którym się nie udało i które właściciele chcą sprzedać bez ceny minimalnej albo za grosze.... cieszę się, że łapinka będzie sprawna, bo sunia taka młoda i na pewno lubi poszaleć :)
  13. a w niedzielę jak na złość było słońce :mad:
  14. [quote name='Alicja']qdrel :roflt:[/QUOTE] albo qurwdel :lol: dzięki Alicja...zabrakło mi weny :evil_lol:
  15. o kuna....zawsze mam problem z kasowaniem starych maili i sms-ów :oops:
  16. ........................... :p[URL="http://img69.imageshack.us/img69/1647/piczka804.jpg"][/URL]
  17. [URL]http://img69.imageshack.us/img69/1647/piczka804.jpg[/URL] ta mina jest mistrz :evil_lol: miło Cię zobaczyć Agnieszko! pasujecie do siebie z Piczką :loveu: czy Twoja siostrzenica też nazywa piczkę piczką? :evil_lol:
  18. [quote name='an1a']Pff... a co to Neruś nie może sobie na pieski popatrzeć? :roll::evil_lol: [/QUOTE] czuję, że moje by go nie polubiły :roll: :eviltong: [quote name='an1a']To nie bieliznę, tylko twarz wypastować :evil_lol:[/QUOTE] uważaj, bo uwierzę :evil_lol::lol::eviltong: cioteczko...będziemy musiały przełożyć naszą schadzkę, bo nam wypadł weekendowy wyjazd w ten weekend właśnie :-(
  19. obawiam się, że ratlereczki też nie przeżyłyby zabawy z Torcikiem ;)
  20. ciotki nie wiem czy to jeszcze aktualne ale dość nowe ogłoszenie....w razie czego miejcie na uwadze [URL="http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.petworld.pl/_upload/photos/2010/01/04/20100104_22085_large.jpg&imgrefurl=http://www.petworld.pl/kategoria/zaginione/page/4&usg=__D-_FXEkdUnRb8GCOnZ2EhtxSm_w=&h=480&w=640&sz=129&hl=pl&start=54&um=1&itbs=1&tbnid=jOuQcKMYAyu9qM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dzagin%25C4%2599%25C5%2582a%2Bbia%25C5%2582o%2Bruda%2Bsuczka%26start%3D36%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26rls%3Dcom.microsoft:pl%26ndsp%3D18%26tbs%3Disch:1"]zaginęła suczka okolice Gliwic[/URL]
×
×
  • Create New...