-
Posts
4951 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rufusowa
-
Maciaszkowa remament się pisze :roll: :eviltong: :evil_lol: :shake: :p [URL]http://bigapple.blox.pl/resource/remanent.jpg[/URL] a fotki wstawię po południu albo jutro, bo aktualnie muszę troszku popracować :evil_lol:
-
niech chłopaczyna szybko dojdzie do siebie, bo już bym se fotki bezjajeczne pooglądała :evil_lol: a przy lustrze jaki słodziak :loveu: może był zazdrosny, że Grosia w centrum zainteresowania?
- 78403 replies
-
nie wstawiajo! remament jest :lol: mam jeszcze kilka pościelowych ale to już chyba nudne? :evil_lol:
-
....ciężko uwierzyć, że to już rok... tęcza przepiękna i ogromna
-
Kasiu cudne foty! :) szczególnie te z kawałkiem nieba - miodzio :) a Mambolina zachowuje się jak małolata :P
-
Bazyl idealnie się wpasował :) Kasiu to zapalenie brzmi poważnie! czy tego się można nabawić od nieleczonych zatok? cieszę się, ze wypoczniesz :) będzie okazja gdzieś wyjechać? a co do tortu, to w środku jest chyba coś cięższego...masło, mleko, mąka, budyń
-
o kurka! dobrze, ze wystarczyło dla Ciebie miejsca ;) jak Twoje zdrówko? to przeziębienie? osłabienie? przesilenie wiosenne czy jeszcze cus innego? na pocieszenie wklejam coś pysznego :) przynajmniej z wyglądu ;) [IMG]http://kuchenny.blox.pl/resource/tort_014.jpg[/IMG]
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
rufusowa replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Widzę, ze Piczka pomaga w wiosnennych rozkopach ogrodowych :diabloti: ciekawe kto się wprowadzi za płotem i z jakimi psami :cool3: -
Cześć Ala! piękne fotki wstawiłaś :) a Ozzy jaką gustowną piłkę dostał :) pasują do siebie kolorystycznie ;) będę trzymała kciuki za pomyślny zabieg! niech juz chłopak będzie zdrowy i się nie męczy :)
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
rufusowa replied to clockwork's topic in Foto Blogi
cioteczko przybiegłam do Cię z info o nowych liniach ubranek dla dziecków (bez różu) ale widzę, ze żeś sama wygrzebała takiego super kota! jest czaderskie na maksa to ubranko :) a gdybyś chciała zerknąć, to info jest tu [URL]http://www.edziecko.pl/zakupy/1,79391,7679763,Akcesoria_dla_dzieci_w_kolorze_czarnym_od_Elodie_Details.html[/URL] śliczne stopeczki - do wycałowania :) -
KAVA - mała brunatna MALIZNA - zamieszkała w STOLICY !
rufusowa replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Nie dość, że będziesz miała na nią oko na osiedlu, to jeszcze w pracy możesz zlustrować :)[/QUOTE] obawiam się, ze rzadko się widzimy w pracy...firma spora i każdy siedzi na swoim piętrze... a Saska Kępa jest spora, więc różnie może być...prędzej w parku, który jest na prawde piękny i dużo psiarzy tam chodzi w okresie wiosenno-letnim :) -
przeczytałam dopiero o jasnowidzu! :evil_lol: niesamowity talent :evil_lol::loveu:
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
rufusowa replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
ja to się zaczynam bać o jej figurę :eviltong::diabloti: -
KAVA - mała brunatna MALIZNA - zamieszkała w STOLICY !
rufusowa replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
cieszę się, ze akcja się powiodła :loveu: żeby było ciekawiej, to chyba nawet znamy się z nową właścicielką z pracy (z widzenia) :evil_lol:...przynajmniej tak mi się wydaje, ze to ta pani ;) -
ano widziałam jaka pogoda była oszukańcza ;) ale tak sobie myslę, ze co się odwlecze, to nie uciecze a najlepiej gdyby sesja odbyła się na trawce czy wsród kwitnących drzew i krzewów :) z drugiej strony możemy zrobic jedną teraz a kolejną przy kwitnących krzaczorach ;) moze przy okazji wpadniemy na poadopcyjną do Kory?
-
[quote name='kika22']Oj jak ja bym chciała by moj potwor tyle wazył ;-) Niestety my mamy 10 kg wiecej. U nas sukcesem jest waga 28![/QUOTE] ale to chyba normalna waga u astów (ok. 30 kg) :) moja jest malutka i wiele osób bierze ją za szczeniaczka :lol:
-
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
rufusowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Buba ze strachu, że się jej pozbędziecie zrobiła się grzeczniejsza :lol: -
[quote name='Alicja']bo Twój Rufus nie leci na rude ;) :diabloti:[/QUOTE] najwyraźniej toleruje tylko blondi :evil_lol:
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
rufusowa replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
ale Piczka pięknie wygląda! :loveu: i jak pięknie naśladuje kurczaka :multi::diabloti::evil_lol: -
Agatko...tak mi przykro...jak zwykle w takich momentach brakuje mi odpowiednich słów...napisze tylko, że tak krótko Miś był z nami na dogomanii ale nawet w tak krótkim kontakcie czuło się jaką miłością go darzycie.... cieszę się, że miałam okazję go "poznać" i polubić.... na zawsze pozostanie w mojej pamięci [']
-
cieszę się, że Hercia i jej paszczęka się Wam podobają :loveu: okazało się, ze ta mała zołza przytyła i waży [COLOR=red]całe 22 kg[/COLOR] :evil_lol: (zazwyczaj ok. 20 kg) no ale zmiana jest zauważalna, bo moja mama siedziała z psami w weekend i cieszyła się, że Hercia nareszcie ciut przytyła... mama to z chęcią by utuczyła pieski :evil_lol:
-
:evil_lol: on by tak chciał popatrzeć....i by chciał.....i by patrzył....i.....chrrrrrrrr :lol::lol::lol: