-
Posts
7813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gagata
-
A może warto tym tematem zainteresować posłankę Muchę? Pomyślcie.
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
gagata replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Avia - ok 1996 Arka - ok2002 Dasza- ok 2003 Zora - ok 2002 Aurora - ok 2006 To są cudowne psy, naprawde. Jak będa jakies pytania, postaramy sie odpowiedziec jak najpredzej.. -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Orzeszki dla piesoli to nic nowego..Pamietam jak kiedys wróciłam do chałupy a tu cała podłoga usłana skorupami po orzechach laskowych, Wkurzyłam sie i wystartowałam ze stosownym tekstem do młodej, a ona na mnie wielkie oczy...Podczas radosnej wymiany zdań wchodzi do pokoju moja Bura i boczkiem boczkiem do koszykla z orzechami. Nosem podniosła sobie wieko, łaps za orzecha i w długą... I co ja bidna, miałam potem młodej powiedziec???Rodzicielski autorytet poszedł sie ...wietrzyc... -
Bernardynka Ola jest już zdrowa za TM
gagata replied to LACRIMA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wielki szacun, Lacrimo....naprawde mądrze kochasz... -
A oto rozliczenia (troche póżno ale dopiero teraz dotarły do nas rachunki od weta): wpływy od 18.09 do 8.10 09 - 6.886,68 koszty transport I 600,- transport II 450,- usługi wet.(asysta, pobyt w klinice, badania usg, rtg, laparotomia dgst. utylizacja 1.610,- zdjęcia prokurat. i xero dokumentów 850,78 _____________________________________ razem 3.510,78 saldo 3.375,90 Nadwyzka została częściowo spozytkowana na pozostałe 6 psów zabranych przez Fundacje od pana K, co jest zgodne z pnuktem 13 b regulaminu dogo. Lauro, czy moge prosic o umieszczenie tej infornmacji w I poście? Gameta, mam nadzieje,że jestes usatysfakcjonowana...
-
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
gagata replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
Mogę sie dorzucić ale niewiele....10 zł co miesiąc... Reszte zjadaja moje własne.. -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
gagata replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']Nelis potrzebuje na poczatek tymczasu ktory poswiecił by jej 100% uwagi[/quote]Najlepiej takiego łamanego prze DS.... -
Słowo się rzekło -jak zdecydujecie się na Warszawe - zapraszam do siebie.:lol:
-
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Mikser - schowaj nożyczki póki ciotki znow na jakis dziwny pomysł nie wpadna....:evil_lol: Jesienne foty Miksera - CUDO!!!! -
Jeśli zdecydujesz się na J,Garncarza, to wiesz, że macie sie gdzie zatrzymac ;)
-
Rafał - dr Garncarz w Warszawie....
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
gagata replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Rany, Psie Wolny, wracaj już ! -
[quote name='Miśka84']Ja Ci kurna dam kultowe skarpetki :mad::mad::mad: Wielki ptak. Stalowa jak sie zobaczymy to [B]dostaniesz w czachę![/B]!![/quote]Stalowa miałeś rację - Wielki Ptak Pudzian, nie ma zmiłuj, bo inaczej Miska musiałaby po drabine lecieć....
-
[quote name='Miśka84']No dobra najpierw zabiję a później zapiję :evil_lol:[/quote] A to ja w tym drugim chętnie potowarzyszę...nawet w skarpetkach, a co!:cool3:
-
SBD - prawica i lewica dobrze sie rozumieja..;) Wiadomo,że ludzi pomagających zwierzętom bez fanfar i po cichu jesta baardzo duzo. Za to zorganizowane działanie, ale nie skostniałe w jakichs dziwnych strukturach jest zwyczajnie o wiele skuteczniejsze...Każdy z nas dokonuje własnego wyboru - nawet na żałosnym wątku..:evil_lol: Halciu, uwierz! Gdybym mogła, to juz bym Nelke zabrała do siebie! To cudo a nie pies..
-
Za póżno...moja wena też umie czytac i sie spłoszyła...:eviltong:
-
Majuśka, aleś sie pośpieszyła...A ja już miałam połowę erotyku gotową, do długich paluśków i delikatnych pęcinek...
-
To ja znowu pomędzę, może w końcu ktoś to z tzw, scisłego kierownictwa przeczyta i wyciągnie wnioski.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/13097688-post1095.html[/url]