-
Posts
7813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gagata
-
Pogryziony Nowofunland u dr K w Wołominie POD OPIEKĄ EMIR
gagata replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red]Szukamy osób, które w różnym okresie adoptowały psy z lecznicy dr Klamczyńskiego.Psy miały wygolony pas wokół szyi, oraz wygolone obie łapy! BYły osłabione! WAŻNE !![/COLOR] -
[COLOR=Red]Szukamy osób, które w różnym okresie adoptowały psy z lecznicy dr Klamczyńskiego.Psy miały wygolony pas wokół szyi, oraz wygolone obie łapy! BYły osłabione! WAŻNE !! [COLOR=Black]Przekażcie proszę tą informację dalej, Wy lepiej wiecie, jakimi drogami chadzały psy z tego miejsca...[/COLOR] [/COLOR][COLOR=DarkOrange] [/COLOR]
-
[quote name='halcia']Mnie nie,wiesz przeciez,ze nie umie nic z nimi zrobic:shake:Moje po przegladnieciu same maziaki,a miała Kasia porobic i zapomniałysmy.Ja nienawidze szczepien,nie mysle wtedy kompletnie...[/quote]Tia...żałosne....:loveu:
-
Witamy na wątku i na dogo...Jak bedzie potrzebna pomoc prosze tu napisac, pomożemy...:lol: Ja też jestem z tej starszej wachty i całkiem nie tak dawno umialam tylko stawiac pasjansa na komputerze...
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
gagata replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Myślę,że osoby, o którym wspomina Myschonok świetnie te przepisy znają..sądząc po skutkach. Jesli uciekniecie z tą wiedza do podziemia, to polscy pomagacze nadal będą tkwić w błogiej nieświadomości, bo o złej woli czasem trudno mówic... Ja osobiście nie nadążam ze screenowaniem Waszej wiedzy, bo uważam,że warta jest utrwalenia. Bardzo Wam wszystkim dziękuję... -
[quote name='Lia7']Poszukiwani są świadkowie tego co dzieje się w tym schronisku....skontaktowałam się z fundacją Emir ale Pani nie była zainteresowana pomocą....nie miała czasu i na moje sugestie zareagowała,że ma prawników i sobie poradzi....hmmmm ciekawe o co chodzi?[/quote] Lia, jeśli chciałaś się zgłosić jako świadek, to na pewno Twoja pomoc byłaby mile widziana, ale jesli miałaś ochotę udzielać dobrych rad, szczególnie przez telefon, to akurat niepotrzebnie sie fatygowałaś. .Nie traktuj tego osboście, bo z pewnością miałas dobre chęci,ale naprawdę Emir wie gdzie szukać pomocy prawnej - to raz, a dwa- nie obraz sie, u nas nie ma biura z sekretarką, która odbierałaby telefony..Tam naprawdę sie pracuje non-stop i na telefoniczne pogaduchy nikt nie ma czasu... Osoby nie będące pewne tego co widziały albo wiedzą mogą przecież napisać maila, adres w I poście: [email][email protected][/email]....
-
Mikrus vel Frodo już nie potrzebuje domku, a dlaczego? Bo go ma!
gagata replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Trzymam za Was :thumbs: -
[quote name='Ewa i flatki']Ale szelki i dobrze ustawiona obroża półzaciskowa to już jest wyjście :razz:[/quote] Zgadza się.
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
gagata replied to Ewkaa's topic in Organizacje
[quote name='ata']epe - a czy my w Polsce możemy legalnie pomagać zwierzętom?? zobacz na ilu wątka ludzie dwoją się i troją aby wyciągnąć jakiegoś psa ze schronu...... i co tu mają jakieś przepisy do tego:roll: ktoś kiedyś powiedział "przepisy są po to aby je łamać":evil_lol: Najważniejsze jest dobro zwierząt !!! mnie co niektórzy sąsiedzi posądzają minn o to, że posiadam hodowlę a w schronisku na 4 piętrze zwierzęta prowadzą nocny tryb życia.... :) Ja z checią wybrałabym się do Niemiec i poobjeżdzała różne schroniska, zrobiła materiał i dopiero wtedy zaczęła dyskusję ......A ja myślę, że aby skutecznie pomagać zwierzętom, to najpierw trzeba właśnie poznac te przepisy...Choćby po to,żeby nie dawać sobie wciskac róznych kitów... -
Z szelek to niektóre psy wyskakuja szybciej niż człowiek okiem zdąży mrugnąć...
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
gagata replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy za wsparcie, Mamanabank w imieniu naszych jużaczków:loveu: -
Pogryziony Nowofunland u dr K w Wołominie POD OPIEKĄ EMIR
gagata replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='waldi481']Tak sobie myślę-pójść na interwencje to bym poszła,ale pewnie wróciłabym z płaczem:oops: Isadora7-a Ty się nie boisz o te co zostały?[/quote]Waldi, każdy sie boi, ale nie mogliśmy ich zabrać, bo miały pecha - były jeszcze zdrowe.... No i nie oszukujmy się - jak myslicie, ile czasu upłynie zanim te boksy znowu sie zapełnią? To dopiero początek długiej drogi... -
[quote name='Kika9004'][B]Dlaczego zostały tam cztery psy?[/B] Przecież chyba schronisko nie powinno istnieć, więc nie powinno tam być żadnych psów. Chyba, że facet stwierdził, że ma je prywatnie. Co z uratowanymi psami?? Dobrze, że przynajmniej im się udało. BRAWO EMIR !!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]Bo miały pecha i były jeszcze zdrowe....Interwencja mogła dotyczyc tylko chorych zwierząt...
-
Tesco wzięło te schrony z jakiegoś wykazu,,,na niektóre z nich w zyciu bym nie zagłosowała...
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
gagata replied to estote's topic in Już w nowym domu
Ja też mogę to potweirdzić. Rzadko który psiul , z tych wycofanych, zdziczałych lub katowanych na tyle zawierzy człowiekowi,że chętnie przyjmie kolejną zmianę i kolejny już docelowy domek...Bywa, że i domownikom z DT nie bardzo ufa, przywiązuje się do jednego ludzia .całym sobą i potem przezywa tragedię po raz kolejny - uczy sie jednego : nie ufać i juz. -
Biedulek taki jeszcze...
-
Trevorowi nie zdołaliśmy pomóc,ale Fundacja zrobiła, co mogła, i jeszcze zrobi, żeby pomóć jego współbratymcom.Cytuję: Po uzyskaniu w dniu dziesiejszym decyzji prokuratora o godz 21.40 zakończyliśmy odbieranie z "lecznicy" doktora Klamczyńskiego w Wołominie 6 ( słownie) sześciu chorych psów; ich stan jest rózny są teraz w drodze do kliniki; reszta informacji w miarę ich pozyskiwania.Zabrane zostały: Clifford, Edi. sunia ON-ka i 3 inne ( opisy później podam) . Uzyskaliśmy asystę sekcji kryminalno-dochodzeniowej policji, która dokonała przeszukania lecznicy. Zostały tam 4 zdrowe psy.
-
Z Fundacji Emir: [B] Po uzyskaniu w dniu dziesiejszym decyzji prokuratora o godz 21.40 zakończyliśmy odbieranie z "lecznicy" doktora Klamczyńskiego w Wołominie 6 ( słownie) sześciu chorych psów; ich stan jest rózny są teraz w drodze do kliniki; reszta informacji w miarę ich pozyskiwania.Zabrane zostały: Clifford, Edi. sunia ON-ka i 3 inne ( opisy później podam) . Uzyskaliśmy asystę sekcji kryminalno-dochodzeniowej policji, która dokonała przeszukania lecznicy. Zostały tam 4 zdrowe psy.[/B]