[quote name='Rafal StWola']Gdyby kogoś interesowal stan zdrowia Zarki ( w co wątpię ) to oświadczyć muszę z niezmierną satysfakcją że żyje ma się dobrze i jest zadowolona ... choc przykurzona hehe ale nie moja wina że nienawidzi kąpieli a w domu spac nie chce .....
aha i wzrok powoli robi sie słabszy ... za dnia w miarę ok , łazi i widzi jakoś .... ale wieczorem a szczegolnie po zmroku jest gorzej .... cóż ... lepiej raczej nie będzie ...zbyt późno się poznaliśmy .....
Pozdrawiam
Zarapi & dalej długowłosy rafał inc
Uff, a już się wystraszyłam, że od "nieużywania"...:evil_lol:
Po zmroku to i ja miewam zaćmienia wzroku,tak to bywa, choroba PESEL jest nieuleczalna;) Dobrze,że Zarka ma Ciebie.