Jump to content
Dogomania

Tuśka

Members
  • Posts

    490
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tuśka

  1. A jak tam z jej psychiką? Nadal tak samo wystraszona czy ma się ku lepszemu? Trzymam kciuki
  2. Buniu! Czy mała ma swój wątek? Pozdrawiam :multi:
  3. Mmmm... Ktoś tu wierszem już mówi ;)
  4. Bardzo dziękujemy za zdjęcia. Trzymamy kciuki.
  5. Ten sympatyczny pysiol czeka na dom.......... Czy ktoś do nas jeszcze zagląda????
  6. To naprawdę cudowna wiadomość :multi: Mam nadzieję że wszystko pójdzie po naszej myśli i Sally już nie długo trafi do swojej Pani :loveu:
  7. Z nie wyjaśnionych przyczyn nie mogę wejść w edycję mojego podpisu :mad: I nie mogę wkleić sobie ślicznego Steffka na ślicznym banerku :placz:
  8. O kurcze! Jaka ona teraz ładniuchna! Dziewczyny eh... Wy to macie szczęście do tych kudłatych bid.... Trzymam kciuki za dobry domek. I jakieś śliczne fotki będą potrzebne :loveu:
  9. Zrobiłam nowy banerek dla Steffa. Czy ktoś by mógł go podlinkować? Ja jeszcze nie umiem :oops: Pozdrawiam i dziękuję ;) [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7020/banerpoprawionyln1.jpg[/IMG]
  10. Oczywiście Andziu: [url]http://www.swiatchartow.net/viewtopic.php?t=446&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url] Po pierwszym jakąś kaskę dorzucę na chudzinki. Pozdrawiam
  11. Oris napisała na Świecie Chartów: [I]Fionaz będzie organizowała transport do hoteliku pod Poznaniem. Ja na razie im załatwiłam bezpieczne miejsca w tym hoteli[/I][I]ku. W tej chwili najważniejsze to zabrać te psy od tego chlopai[/I][COLOR=Red][I]Na pewno będzie potrzebna każda pomoc: może zorganizowani transportu z Kielc do Poznania, jedzenie (lub i niestety) pieniadze na szczepienia i opłacenie ich pobytu. .[/I][/COLOR][I][COLOR=Red].[/COLOR] Fiona ob[/I][I]ecała tez zdjęcia. Jak już psy będą bezpieczne będziemy o nich wiedzieć więcej jaki maja charakter, czy to suki czy psy bo to tez nie jest jasne.[/I] _________________ Potrzebna pomoc finansowa!!!! Czy mogę na kogoś liczyć? Wiem że już tyle razy mnie wspomogliście... Może ktoś może chudzinkom pomóc??? One bardzo potrzebują....
  12. Czy one mają jakieś budy? Czy jest szansa na lepsze foty? Jakiej płci one są? Pozdrawiam PS w jakim miejscu w Polsce one są?
  13. Jejciuńku jaki on piękny! Miałam borzoja ze schronu, ślicznego staruszka. Przeżył ostatnie pół roku swojego życia. Wspaniały pies z niego był. O dziwo udawał że moich kotów nie widzi ;) Jest w moim sercu i w avatarze ;). Teraz mam dwa swoje i dwa na tymczasie ale już chyba zawszę będzie mi się marzył borzoj :loveu: Oskarku buziaki od ciotki :loveu:
  14. O BOGINI! W jakich one są warunkach!!!! Z takiego samego burdelu zabierałam szczeniaki dwumiesięczne z łańcucha :-(:-(:-(:-( Togo ma farta....
  15. A gdzie jest wątek maluszka ;) Mała jest słoooodka. Wycałowała mnie dzisiaj :loveu: Ja ją też :eviltong: Buziaki dla Lasterka-plasterka
  16. Andziu a te charty mają swój wątek? A na charcim świecie daliście znać? I jakie to są? W typie polskiego ? Pozdrawiam
  17. Jak się ma nasz ślicznotek? Pozdrowienia dla malucha :loveu:
  18. O Bogini! Jaka bida :-( Czy macie jakiś plan awaryjny gdyby nie mogła zostać u pana Zbyszka??? I mam takie pytanie, będziemy mieli pół dziką sunię do złapania na sterylkę. Czy jeśli się nie uda normalnymi metodami to będzie się można do p Zbyszka zwrócić o pomoc? A malutka mam nadzieję że się oswoi... trzymam kciuki. Moje trzymiesięczne , zupełnie dzikie i nigdy wcześniej nie oswajane szczęnięta bardzo szybko doszły do siebie, z dorosłą na pewno będzie trudniej. Ale kiedyś z jakimś człowiekiem pewnie miała relację, może się da ją z tego wyciągnąć i naprostuje się jej psychika. Trzymam kciuki
  19. Spróbujemy zabrać Dianę na spacerek w niedzielę i foteczki zrobić :loveu:
  20. A w awatarze mam charta rosyjskiego z prawdziwego zdarzenia tzn ze schronu pabianickiego. Mojego Berdysza najkochańszego... Od roku już za tęczowym mostem <*> <*> <*> Ale teraz ma ekipę która skutecznie mnie pociesza :diabloti: mieszańca dogo i labko podobną (sunię Lunkę ze schronu). Kundelka Bola i aktualnie dwa psy na tymczasie: Steffa (już rok czeka na dom) i szczeniaka po bezdomnej sunieczce (dwójka rodzeństwa już wydana :diabloti:) Ruch u mnie jak w ulu :evil_lol:
  21. Wieczorne głasku głasku od ciotki :loveu:
×
×
  • Create New...