-
Posts
490 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tuśka
-
Łódź POWIESZONA NA DRZEWIE PEREŁKA MA DOM!!!
Tuśka replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
A jak tam z jej psychiką? Nadal tak samo wystraszona czy ma się ku lepszemu? Trzymam kciuki -
Laster - 3 letni dalmatyńczyk - Łódź na dt u Buni!
Tuśka replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Buniu! Czy mała ma swój wątek? Pozdrawiam :multi: -
[FNiZ] Loluś - odporne na wypadki 7-kilowe maleństwo... ma dom!
Tuśka replied to katya's topic in Już w nowym domu
Mmmm... Ktoś tu wierszem już mówi ;) -
Spójrz, proszę w oczy Kacprowi. Być może będzie to ostatnie spojrzenie?
Tuśka replied to hanka456's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy za zdjęcia. Trzymamy kciuki. -
Sunia z meliny i jej dwa szczeniaczki są już w swoich nowych domach :)
Tuśka replied to Tuśka's topic in Już w nowym domu
To naprawdę cudowna wiadomość :multi: Mam nadzieję że wszystko pójdzie po naszej myśli i Sally już nie długo trafi do swojej Pani :loveu: -
[FNiZ] Łódź - morelowa pudliczka! Już w swoim nowym domu!!!
Tuśka replied to jola od jadzi's topic in Już w nowym domu
O kurcze! Jaka ona teraz ładniuchna! Dziewczyny eh... Wy to macie szczęście do tych kudłatych bid.... Trzymam kciuki za dobry domek. I jakieś śliczne fotki będą potrzebne :loveu: -
5 chartów potrzebuje pomocy...odebrane kłusownikom. wyadoptowane
Tuśka replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Oczywiście Andziu: [url]http://www.swiatchartow.net/viewtopic.php?t=446&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url] Po pierwszym jakąś kaskę dorzucę na chudzinki. Pozdrawiam -
5 chartów potrzebuje pomocy...odebrane kłusownikom. wyadoptowane
Tuśka replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Oris napisała na Świecie Chartów: [I]Fionaz będzie organizowała transport do hoteliku pod Poznaniem. Ja na razie im załatwiłam bezpieczne miejsca w tym hoteli[/I][I]ku. W tej chwili najważniejsze to zabrać te psy od tego chlopai[/I][COLOR=Red][I]Na pewno będzie potrzebna każda pomoc: może zorganizowani transportu z Kielc do Poznania, jedzenie (lub i niestety) pieniadze na szczepienia i opłacenie ich pobytu. .[/I][/COLOR][I][COLOR=Red].[/COLOR] Fiona ob[/I][I]ecała tez zdjęcia. Jak już psy będą bezpieczne będziemy o nich wiedzieć więcej jaki maja charakter, czy to suki czy psy bo to tez nie jest jasne.[/I] _________________ Potrzebna pomoc finansowa!!!! Czy mogę na kogoś liczyć? Wiem że już tyle razy mnie wspomogliście... Może ktoś może chudzinkom pomóc??? One bardzo potrzebują.... -
5 chartów potrzebuje pomocy...odebrane kłusownikom. wyadoptowane
Tuśka replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Czy one mają jakieś budy? Czy jest szansa na lepsze foty? Jakiej płci one są? Pozdrawiam PS w jakim miejscu w Polsce one są? -
BORZOJ - pies 4letni - zabrany ze wsi z kojca! MA DOM !!!
Tuśka replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Jejciuńku jaki on piękny! Miałam borzoja ze schronu, ślicznego staruszka. Przeżył ostatnie pół roku swojego życia. Wspaniały pies z niego był. O dziwo udawał że moich kotów nie widzi ;) Jest w moim sercu i w avatarze ;). Teraz mam dwa swoje i dwa na tymczasie ale już chyba zawszę będzie mi się marzył borzoj :loveu: Oskarku buziaki od ciotki :loveu: -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Tuśka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
O BOGINI! W jakich one są warunkach!!!! Z takiego samego burdelu zabierałam szczeniaki dwumiesięczne z łańcucha :-(:-(:-(:-( Togo ma farta.... -
Laster - 3 letni dalmatyńczyk - Łódź na dt u Buni!
Tuśka replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
A gdzie jest wątek maluszka ;) Mała jest słoooodka. Wycałowała mnie dzisiaj :loveu: Ja ją też :eviltong: Buziaki dla Lasterka-plasterka -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Tuśka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Andziu a te charty mają swój wątek? A na charcim świecie daliście znać? I jakie to są? W typie polskiego ? Pozdrawiam -
Spójrz, proszę w oczy Kacprowi. Być może będzie to ostatnie spojrzenie?
Tuśka replied to hanka456's topic in Już w nowym domu
Jak się ma nasz ślicznotek? Pozdrowienia dla malucha :loveu: -
Łódź POWIESZONA NA DRZEWIE PEREŁKA MA DOM!!!
Tuśka replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
O Bogini! Jaka bida :-( Czy macie jakiś plan awaryjny gdyby nie mogła zostać u pana Zbyszka??? I mam takie pytanie, będziemy mieli pół dziką sunię do złapania na sterylkę. Czy jeśli się nie uda normalnymi metodami to będzie się można do p Zbyszka zwrócić o pomoc? A malutka mam nadzieję że się oswoi... trzymam kciuki. Moje trzymiesięczne , zupełnie dzikie i nigdy wcześniej nie oswajane szczęnięta bardzo szybko doszły do siebie, z dorosłą na pewno będzie trudniej. Ale kiedyś z jakimś człowiekiem pewnie miała relację, może się da ją z tego wyciągnąć i naprostuje się jej psychika. Trzymam kciuki -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Tuśka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
A w awatarze mam charta rosyjskiego z prawdziwego zdarzenia tzn ze schronu pabianickiego. Mojego Berdysza najkochańszego... Od roku już za tęczowym mostem <*> <*> <*> Ale teraz ma ekipę która skutecznie mnie pociesza :diabloti: mieszańca dogo i labko podobną (sunię Lunkę ze schronu). Kundelka Bola i aktualnie dwa psy na tymczasie: Steffa (już rok czeka na dom) i szczeniaka po bezdomnej sunieczce (dwójka rodzeństwa już wydana :diabloti:) Ruch u mnie jak w ulu :evil_lol: -
Laster - 3 letni dalmatyńczyk - Łódź na dt u Buni!
Tuśka replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
Wieczorne głasku głasku od ciotki :loveu: