Jump to content
Dogomania

Tuśka

Members
  • Posts

    490
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tuśka

  1. Jakby ktoś miał czas i chęci... Myślałam o plakaciku który by można porozwieszać... Ja jeszcze takich cudów robić nie umiem... Czy jeśli zrobię to WordPad-dzie to to się da wkleić na forum? Ja zielona jestem :oops:
  2. Czy ktoś do szczerbolka zagląda??? Przypominamy się :loveu: Ten skrzywdzony pies ma nadzieję na dobry dom... Daj mu szczęście...
  3. Witam cioteczki. Mam takie pytanie: czy jest jest jeszcze w schronie bokserka??? Podobno była ostatnio jakaś przy budzie na łańcuchu? Przez przypadek poznałam panią która się nad nią zastanawiała (albo nad bernardynem-mieli wcześniej...). Przesympatyczna kobieta-gdyby chciała któregoś z moich na tymczasie dała bym bez mrugnięcia. Tylko nie ma internetu więc zaproponowałam pomoc. W domu dwójka dzieci więc pies musi być łagodny... Wiecie coś o niej? Istnieje prawdopodobieństwo że wzięła ją wczoraj. Dziś już nie chcę dzwonić bo za późno a wczoraj zawoziłam szczeniaka do nowego domu. Więc jeśli macie o niej jakieś informacje:wiek, zachowanie itp to bardzo bym prosiła. Dzięki :loveu:
  4. Podnoszę malutką! :loveu:
  5. Oj Plasterku prawda że Ci o Buni dobrze.... Ale domku szukaj (może szafka ze smakołykami będzie niżej i bez drzwiczek :cool3:).
  6. Dzięki dziewczyny za uznanie ;) Prawdę mówiąc nie mam specjalnego talentu w tej dziedzinie-życie pisało ją samo. Katia świadkiem że nic nie dodałam :evil_lol:
  7. Ufffff......... Moriaaa gratuluje :loveu: Ile mają teraz maluszki?
  8. Malario! Dziękuję że Ci się udało w końcu je wkleić :eviltong: Ale wiem że też jesteś zapracowana więc rozumiem :loveu: Suńka śliczna ale bardzo się boi swojej ,,właścicielki''
  9. Steff naprawdę potrzebuje domku... Mój Bolko gryzie go niemiłosiernie... :shake: Boję się że małemu Steffowi w końcu coś się stanie...
  10. Murzynek ma dom :loveu: Julia u której maluch był na tymczasie (a konkretnie jej mama u której szczeniak spędzał większą część dnia) zdecydowała że już go nikomu nie odda. Mimo że to mały rozrabiaka ;) Jestem zachwycona. Nawet przez chwilę nie liczyłam na takie szczęście :multi: Jeszcze tylko kwestia Sally. Katia czy nowy domek czeka? Jak to wygląda?
  11. Murzyn już nie czeka.... ZOSTAJE W DOMU TYMCZASOWYM :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: DZIĘKUJEMY JULII Z CAŁEGO SERCA :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  12. Pan Zbyszek jest niesamowity :multi: To dzięki niemu Perełka się tak oswoiła :multi:
  13. Kropek czeka...............
  14. Są nowe foty Dianuchny!!!!!! Czekam aż Malaria wstawi. Wczoraj robione :lol: Jejciuniu jak ona się tej kobity u której jest boi... :-(:-(:-( Ona potrzebuje normalnego domu!!!! Tam dostaje taką rózgą po tyłku. Często siedzi na łańcuchu bo ,,doły kopie''. Jak tylko zobaczyła swoją ,,opiekunkę'' to się chowa do budy.... Ona naprawdę się boi.....
  15. Dodo czy to jakaś propozycja??? Jeśli byś miała czasu trochę to chętnie :loveu:
  16. Cieszymy się bardzo że maluchowi lepiej :loveu: Oby tak dalej:loveu:
×
×
  • Create New...