Są nowe foty Dianuchny!!!!!! Czekam aż Malaria wstawi. Wczoraj robione :lol: Jejciuniu jak ona się tej kobity u której jest boi... :-(:-(:-( Ona potrzebuje normalnego domu!!!! Tam dostaje taką rózgą po tyłku. Często siedzi na łańcuchu bo ,,doły kopie''. Jak tylko zobaczyła swoją ,,opiekunkę'' to się chowa do budy.... Ona naprawdę się boi.....