Ja moją deklarację oczywiście podtrzymuję. Co do alergii, to przecież mamy XXI wiek, są różne odczulania i bardzo skuteczna homeopatia, w którą lekarze konwencjonalni nie wierzą, a która działa rewelacyjnie. Moje dziecko było uczulone na miejskie powietrze, leki tradycyjne tylko tłumiły alergię,ale po ich odstawieniu wszystko wracało. Dopiero leki homeopatyczne dobrane przez doświadczonego lekarza-homeopatę pomogły. Nie zmieniliśmy miejsca zamieszkania, a alergia minęła. Kama mogłaby zostać, gdyby wdrożono odpowiednie leczenie, ale właściciele Kamy natrafili na lekarzy, którzy mają jeden przepis ODDAĆ PSA. Szkoda:shake: