Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Ecci, chyba Cię wyściskam komputerowo!!!!! A kiedy było by to możliwe?????
  2. Czekamy z niecierpliwością:)
  3. Coraz bardziej boje sie, że hotelik:(
  4. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  5. Buziak dla Beksi!
  6. Wieczorny spacerek?
  7. Psiaczek w góre!
  8. Podnoszę i prosimy o domek jak najszybciej!
  9. Podnosimy Dziubka!
  10. No to mam nadzieje, że obserwator się odezwie:)
  11. Dlatego podnosimy Ediego wysooooko do gory!
  12. Misio - pysio szuka domku, w góre!
  13. Podnoszę psiaczka!
  14. No właśnie nie wiem, czemu Krówek nazywany jest staruszkiem?! Prosimy o zmiane tytułu wątku;)
  15. My jesteśmy wierni Ediemu i go zauważamy, szkoda, że tylko my, a nie domek dla niego:(
  16. Krówek do gory. Widze, że wszystkim to zdjecie Krówka - zajączka się podoba;)
  17. A jak to widać? Bo na alegro to sie zupełnie nie znam.. Po prostu widać, że ktoś ma otworzoną stronkę przez bardzo długi czas? Ewusia do gory!
  18. Wow, bo Natanek jest piękny, już nie dziwmy się tak:).
  19. Podnoszę Nikiego. Niki już niedługo zostało byś znów był w domku!
×
×
  • Create New...