Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Ja rowniez podnosze, i Annama nie trać nadziei...
  2. Mam nadzieje, że Bafuś niedługo bedzie miał nowy domek..
  3. Kochany Misio do gory!
  4. No to i ja podniose. Po wichurze musze znowu powywieszac plakaty Ewci, te ktore wisiały na budynkach..
  5. Buźka na dobranoc i wieczorny spacerek z ciotką.. ciotkami:).
  6. Może ewentualnie zmienić tytuł, że na pare dni DT?
  7. Z Twoim gustem w porządku, bo i ja zakochana w Edim.. ale za dużo piesków, a za mało domków:(
  8. A, to ma jakis DT.
  9. Podrzucam Beksie!
  10. Przebywaczy przebywał?:)
  11. Skąd są te zdjęcia?
  12. Tego nie musi sie bać, ale wolałabym nie podrzucać a oglądać zdjęcia z nowego domku..
  13. Pieseczku nie spadaj, do gory!
  14. Podnoszę, domek dla Lori pilnie potrzebny!
  15. I znowu podnoszę!
  16. Mam nadzieje, że szybko znajdzie domek, piesek ideał!
  17. Zupki z groszkiem? Mowimy o psie?:)
  18. To pytanie juz jak Mulinka bedzie, ale tez nie wiadomo jaki jest u tych co go teraz przetrzymuja, bo napewno jest załąmany ze jest bez pana. Mysle, ze nie bedzie z nim problemu.
  19. Pomozemy moze jakos finansowo.. A oni chyba sie juz załamią że jeszcze miesiąc..
  20. Jakto czy Bafuś jest taki jak piszemy? Ale Ty oprocz niego bedziesz miałą tego drugiego psa? Ale może znlazłby sie jednak dobry hotelik w Łodzi.. Ja nie moge wziąść, bo czekają mnie takie badania do pracy mgr (całodzienne, chyba do lipca włącznie), że chyba własnego psa bede targac do szkoly.
×
×
  • Create New...