Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. A ja to niby nie jestem kochana??:mad: No właśnie pomyślałam o tym żeby i tą sunie poogłaszać. A czemu ona zastrzyki bierze? Ocelot, przyznam sie, ze i ja byłam troche "na nie" co do właścicieli Bafusia, że nie odpisują, że chcą go oddać, że wyjeżdżają, ale z drugiej strony, mimo śmierci bliskiej osoby, wzięli tego psa, mieli do tego głowe, żeby się nim zająć. A Pani była naprawde przez telefon załamana, nawet wydaje mi się, że ona by została w Polsce, w dużej mierze ze względu na psy, tak zrozumiałam w czasie rozmowy..
  2. Nie ma sprawy, w razie czego, a masz szanse puścić sygnał, to puść, oddzwonie, obie jesteśmy u tego samego operatora wiec mam taniej:).
  3. Dzwoniłam do właścicielki Bafusia. Pani jest załamana, ponieważ wylatuje za granice - zrozumiałam, że na stałe i musi oddać Bafusia i swoją suczke. Powiedziała, że po świętach dostanie telefon kiedy leci, to może być na początku kwietnia, w maju, w połowie kwietnia. Ecci - powiedziałam, że jesteś zdecydowana i Pani bardzo sie ucieszyła, ale i tak rozpacza, co z drugim psem, którego ma od małego. Może ktoś by wziął szorstkowłosą 4 - letnią jamniczkę? Nie wiem co w takim razie zrobić, jeśli okaże się, że to początek kwietnia, a Ty możesz go wziąść w połowie. Pogadam w domu, i może w razie czego wezme go na 2 tygodnie, ale to będzie podróż z Łodzi do Warszawy, a potem do Wrocławia.
  4. Ja zaglądam, chcesz żebym zadzwoniła? Ale napisz mi co mam powiedzieć i wszystkie dokłądne terminy?
  5. W razie czego podniose sume swoją, ale nie można dać Ewy do DT bez całej sumy?
  6. No to faktycznie... miejmy nadzieje, że Bafuś jest u nich, a nie już w schronisku, bo ta cisza coraz bardziej mnie martwi..
  7. Natanek do góry, jeszcze w pierwszy dzień marca..
  8. Zdjęcia Ewy są na stronie 1, gdzie jest przy ludziu i widać wzrost, i na stronie 29, gdzie je klucha:). To na razie mamy 160 zł, no może po pół miesiącu Ewcia znajdzie domek:D.
  9. Piękny piesek każdemu do gustu przypadnie!
  10. No ja też tyle dorzuce.. Ale jak to DT to może taniej wezmą, niektórzy za 8 zł na dzień, to chyba 240 by wynosiło. Niby dużo, ale jak każdy dorzuci małą kwotę to może zrobi się z niej duża. W końcu to Ewa, której po tylu latach bycia w schronisku w klatce! się to należy.
  11. Podnoszę misiaczka!!!!
  12. Szukamy domku, Lori wciśnięta w kraty, załamana, długo nie wytrzyma w schronisku, kto pomoże?!
  13. Właśnie miałam podnieść Ediego, ale widzę, że inne ciotki też o niego dbają:D
  14. Powklejam buźki by Beksie było kolorowo, :p :eviltong: :cool3: :loveu: :lol: :evil_lol: ;) :multi: :razz: :loveu: :loveu:
  15. A ile wynosiłaby całą suma???? I jeśli tak, ile koleżanka Sabina by dołożyła?:D
  16. Może jedna osoba coś wykąbinuje u siebie, a druga popyta.. no zobaczymy jak będzie.. W każdym razie wszyscy są zapsieni:(
  17. Czekamy na odpowiedzi od ewentualnych DT.
  18. Mada a może Ty wiesz co slychać u Pedra, był w schronisku w Tychach.
  19. Jak nie o każdym, to faktycznie Edi musi być najpiękniejszy;).
  20. O matko ależ tłok! Żadna nowość w sumie, ale to prawie 3 razy więcej psów niż jest miejsc:(. Biedna Lori. Domek jak najszybciej, na już!
  21. Ale tylko my to widzimy:(
×
×
  • Create New...