Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Edi w górę, musi znaleźć się domek dla Ciebie:)
  2. No ostatnia nie będziesz;)
  3. Może uda mi się coś wykombinować..
  4. Jakto niedłegu będzie w schronisku? Kto?
  5. Podnoszę Czarusia!
  6. Może i tu pokasujemy nasze hopania w wolnej chwili? A tak Beksia w góre!
  7. Wow, Annama - dobra robota:). Sunie w góre!
  8. Czy mamy trzymać kciuki?:crazyeye:
  9. Mulinka w razie czego - ja z Łodzi nie jestem - ale może jest tam tani hotelik albo DT, dorzuce się napewno, tylko niech ta mordka nie trafi do schroniska:(
  10. W sumie nawet nieźle, ale gdzie ten domek:(
  11. No właśnie Beksia nie przywitaąm się dziś z Tobą:(, ale dobranoc powiem:).
  12. Dlaczego???:angryy: I co postanowili właściciele?
  13. Napewno znajdzie, z takim ogłoszeniem:)
  14. Myślicie, że ktoś robi sobie żarty, czy po prostu poprzedni piesek został adoptowany przez kogoś innego?
  15. Ja weszłam tylko raz, i byłam druga, a potem wogóle.
×
×
  • Create New...