Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Beksa prosi o domek. A swoją drogą skąd dla niej takie imie? A może macie jakieś nowe wiadomości o niej?
  2. Chyba nie ma co kłąmać, lepiej nie zapeszać. Tytuł wątku już jest przerażający..
  3. To podnoszę! DT na miesiąc znajdz się!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. DT bardzo potrzebny dla Lori!!! Sunia napewno odwdzięczy się dozgonną miłością.
  5. Piękny, ja moge mo miec drukowanego dopiero w poniedziałek.
  6. Nawet na miesiąc. To brzmi zbyt tragicznie?: "weź mnie na miesiąc to pojade do domku, a tak nie wiem jak przezyje schron" ?
  7. Moze zmienic tytul na potrzebny DT na 2 tygodnie?
  8. Dziekuje, lubie jak ktos sie ze mna zgadza:). A ty modliszka czemu jestes offline?
  9. Niestety sie zgadzam z tym zyciem w Niemczech a w Polsce. Wiesz to tez co innego jak sie ma np dzialke z ogrodkiem, bo na smyczy ze 4 psy to faktycznie starszemu czlowiekowi ciezko. Niemcy maja duzy plus za to - w koncu za cos..
  10. No nic, wazne że Niki już niedługo będzie szczęśliwy:)
  11. Ale dobrze że wogóle są takie boksy, a nie takie stare czy chore psy z całą zgrają siedzą. 150 to dużo na wasze warunki? U nas z tego co pamiętam 1500 Paluch, 1500 Celestynów. Wogole bez komentarza. Ciekawe czemu Niemcy biorą od nas starsze lub chore psy. No napewno mają i u siebie w schroniskach..
  12. Czemu upomnienie????
  13. Moja na stałe przyszła, choc 100% zgodności co do tego nie było, a jest za idealna by ją oddawać. Jak każdy pies. Nie wiem, jak oni mogą tego Bafusia oddawać. Jego sam wzrok pokazuje że on chyba wie co go czeka. Ale widzisz, nie wszyscy są źli, np my dogomaniacy:D.
  14. A dużo macie tych dziadków? Wogole u Was adopcje jakos ida?
  15. Mysle ze jak go odwiedzisz, to sie ucieszy bardzo. Podrap go za uchem ode mnie;)
  16. Pogódka Ty to ostra zawodniczka jestes:D. Ale w sumie racja, ja tez tak uwazam, ze jak ktos ma jakies "ale", moze wyjsc. Z tym DT to ja powiedzialam :), ale sie dzis przekonalam, ze faktycznie nie zawsze mozna poznac. Nasza sunia wogole nie szczekala i po 4 miesiacach zaczyna szczekac jak ktos do drzwi dzwoni. Choc stosunek do łóżka sie nie zmienił i tak jak weszła na nie po przyjeździe ze schronu tak "śpi do dziś". Teraz też cwaniara. No to mamy nadzieje, ze ktorejs psince sie poszczęści.
  17. A to tak standardowo, czy tylko ten piesek ma tak dobrze, ze wzgledu na wiek? Nie, no jasne, ze chodzi o obecnosc czlowieka.. popytam i tak.
  18. Absolutnie sie zgadzam z Tobą. Ja tez prawdopodobnie mam alergie na zwierzątka - oby na co innego - i nie oddam ich napewno. Lekarka mi powiedziala, ze mam sie nie przejmowac, bo wystarczy leki przyjmowac, albo sie odczulic.. Niektorzy maja inne zdanie - bez komentarza.
  19. wiem, ze sie tak pytam glupio ale to by bylo na poczatku marca? moze dac do hoteliku, wzieli by tam za niego mniej i by wyszlo moze jakies 150 zloty?
  20. W sensie, że wzruszyłam się, bo to daje wiare, że ludzi którzy tak kochają zwierzęta jest wiele i tak bardzo długo o nich pamiętają. Ja kiedyś znajomego spytałam, czy myśli że zwierzęta idą za TM, to mnie wyśmiał, a jak mu powiedziałąm, że wziełam następne zwierzątko po tak długim czasie, by poprzedni piesek nie myślał, że o nim zapomniałam, to mi nawymyślał..
  21. a to na 100% pewne że go wezmą?? popytam, miesiąc to nie dużo, może ktos weźmie
  22. On po prostu cieszy się życiem. Adopcja? Czyli miejsce Ci sie zwolniło w hoteliku:). A kto adoptowany?
×
×
  • Create New...