Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Czy on sie miesci w tej budzie za nim wogole? Chyba troche przymała..
  2. Natanku, możemy iść na razie tylko na wirtualny spacerek z ranka!
  3. podnoszę, wysoooooko!
  4. Niech dzwoni tylko z dobrą wiadomościa!:)
  5. Czy ktoś kto umie robić banerki, zrobił by dla Diega trochę węższy?
  6. Mogę tylko podnieść pięknego!
  7. Odludne, chodziło mi w sensie - "odpsie", czyli nie gdzie nie ma ludzi a gdzie nie ma takich bojowych psów..
  8. Podnoszę Czarusia!
  9. A czy kupienie Beksie ubranka polepszyło by trochę sprawę. Może to głupie, ale to chyba zawsze cieplej? A w jakim ona jest przytulisku?
  10. Ciotka Dianka ma blizej do Czarusia niz inna Ciotka:razz:
  11. :( to ciotka Olka ogrzewa Beksie w myślach..
  12. Ty masz Murka jakieś dziwne moce, że pieski od Ciebie tak szybko znajdują dom?:)
  13. jadą do DS? A Lori nie można przenieść do hotelu, albo w jakieś "odludne" miejsce?
  14. Ciotka Dianka coś już kombinuje.. :)
  15. W sumie nie wiem, zeby ktos nie machnął ręką patrząc jaki jest szczęśliwy. Murka decyduje.
  16. No prosze, tyle ciotek kłóci sie o Czarusia. Szkoda ze nie wie..
  17. Natanka też podnosimy!
  18. Widzisz Czaruś kłócimy sie z ciotką Dianeczką która Cię wyżej podniesie:)
  19. Czaruś w gore!
  20. A jesli Krowek ma ogłoszenia, to może dało by się te filmiki tam zamieścić i koniecznie to ostatnie zdjęcie, chyba wstawie na tapete komputera:D.
  21. a co sie stało z Molly i Dolly? Jesli poszły do hoeliku, to nie dało by sie tego zrobic dla Lori?
  22. Zupełnie inny pies! Oto jak dom zmienia nawet najbardziej załąmanego psa..
  23. A może zmienić tytuł na jakiś bardziej zachęcający, coś w rodzaju: "pies bez wad - nie wierzycie? To możliwe!" :D, "pies bez wad? - nie możliwe? - a jednak!" :)
×
×
  • Create New...