Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Podnoszę misiaka!
  2. Mój ulubieniec (no ,jeden z wielu) do gory!
  3. Ecci nie ma dzis dostepu do kompa, miała dzwonić wieczorem, ale nic mi nie napisała.
  4. Podnoszę sunie w takim razie..
  5. Aaaa, no nic, moze będą nowe wiadomości.
  6. :calus: :glaszcze: :buzi: dla Czarusia.
  7. A ten sam policjant? Moze i lepiej niz ktos mialby go tam skopac. Może warto potem zobaczyc psy ktore ostatnio doszly do schroniska i bys go rozpoznala? Moze jakies ogłoszenia lub zalozyc mu watek.
  8. Czaruś w gore biegnij!
  9. Majqa - piękny tekst o Edim:) Selenga dziękujemy:)
  10. To znaczy wysyłać pieniążki na konto fundacji z dopiskiem na operacje dla Azora?? I co z tym psem z metra?? Juz widze ten brak jakiegokolwiek zainteresowania tych tlumow i radosc niektorych... Mam nadzieje, ze nic zlego psa nie spotkalo..
  11. Podnosimy w gore!!
×
×
  • Create New...