Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Do gory KTO WSPOMOZE??? NA HOTEL LUB DT - JAK SIE ZNAJDZIE!!! SAMI NIE DAMY RADY OPLACIC..
  2. Chyba niestety to nie on. Ale moze Panią wzruszy los Ediego..
  3. Może suczka w schroniksu byla sterylizowana, potem ją ktos wziął i sie znudził. Niestety nie zawsze pies ze schroniska trafia w dobre ręcę. Ważne że Lucy już kogoś ma..
  4. Noi jakie są te koszty? Pewnie sama spadne z krzesła, ale coś tam wspomoge, niestety za duzo mam tych bid tutaj i kwota nie będzie powalająca.. Dorotko a Ty nie możesz jakoś poflirtować z panem weterynarzem dla ważnej sprawy?;)
  5. Pamiętam o Tobie i podnoszę!
  6. Chyba zaraz sie porycze.... Nie dam rady calej sumy wyłożyć... nie dam tez rady go wziąść na ten miesiąc.. i chyba nawet niestety wogole.. wiec to by bylo rowno miesiac w hoteliku lub w płatnym dt, w najlepszym przypadku 240 zł a wszyscy wątkowcy spłukani:'(..
  7. Było by fajnie:)
  8. Czyli wpłaty mają być na konto fundacji z dopiskiem Azor,????
  9. Ecci bierze Bafusia na stale, tylko że najlepiej by było gdyby ten miesiac przeczekał u kogoś na DT lub w hoteliku. Schronisko moze go dobić... Bo przeceiż on nie będzie odliczał dni wiedząc że idzie do domku w kwietniu.. Najlepiej było by coś właśnie we Wrocławiu, byś nawet mogła go odwiedzać i by już sie przyzwyczajał, ale te koszty.. KTO DOŁOŻY SIE DO DT - JAK SIĘ ZNAJDZIE - LUB HOTELU DLA BAFUSIA NA MIESIĄC!
  10. No to podrzut Ewy na dobranoc. Szkoda, że te psiaki tego nie czują, myśle, że było by im kolorowiej, gdyby wiedziały ile osób o nich pamięta.
  11. Selenga, no myślę o Tobie i ciepło i często i bezinteresownie, ale faktycznie teraz było myślenie interesowne:diabloti:. Ale też znowu nie chce Cię wrabiać w koszty, ale nie mam pomysłu na nikogo innego:roll:.
  12. Ogłoszeń ja nie umiem:(, znowu mogę kogoś wrobić, ale aż się boje..:), ale wrobie;)
  13. I to jest właśnie najgorsze... marzy mi sie ze 3 mężów policjantów, którzy by tak w grupie chodzili i odwiedzali tych "najbardziej przyjaznych", bo może choć takich te cioły sie boją. Ale niestety bigamia to chyba karalna jest.. Ja też nigdy nie chce zadzierać, choć w gadaniu mocna jestem:D. Można by tak zrobić zbiórkę nas dogomaniaczek i zacząć paplać - po prostu, od razu by wszyscy się poddali;). A sama nie jesteś masz nas:). A to Ty taka ładna na zdjęciu jesteś?:)
  14. Edi100 - się poczeka:evil_lol:. No niestety zwierzęta gospodarskie jako tako jeszcze sie traktuje, ale tez do czasu, a pies to juz zupelnie darmozjad według niektorych... szkoda słów.. nie wytłumaczy się niektorym, choc ma sie ochote dać im po gębie:angryy:.
  15. Ocalona kochana sunia prosi o dom i pomoc w spłacie długu za leczenie!
  16. Nie spadamy Beksia! Oj, chyba nie ratuje Cię to że mam Twoj banerek u siebie:(
  17. Ja wstawiam i wymieniam, bo chce tyle piesków pokazać wszystkim:(, ale Krówka też chętnie wezmę, nawet na jakiś czas:).
  18. Chyba mają problem z zasięgiem, bo jak dzwoniłam, to za pierwszym razem przerwało połączenie i dopiero potem odebrała. Może wysłać im smsa, że prosisz o kontakt - i to Ty jesteś tą zainteresowaną. Swoją drogą sama nie odbierasz mojego smsa;)..
  19. Ja też wole starsze, bo są raczej bez szans, ale pocieszam sie, że często czytam na dogo, że ktoś jest zakochany w staruszkach:)
×
×
  • Create New...