Oczywiscie ze moge popytac w hotelach, DT odpada bo szukam co jakis czas i tak naprawde te DT sa albo zapsione caly czas i na jakiegos psa czekaja albo juz nie chca byc DT. Jednak to sa tez finanse, ja niestety kasy na caly miesiac nie wyloze, a pamietam ze malo bylo chetnych dla Ewy na oplacenie tamtego DT i tego sie obawiam..