Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Duduniu podnosze!
  2. Ecci sie podczepiła:diabloti:, a to miał być wyjazd romantyczny z Agatką:razz:, żartuje:eviltong:. Za czym Agatko nie przepadasz?? Zapraszam kiedys do Warszawy na serio, Ecci a to nie Ty mialas mnie w maju odwiedzic??
  3. Wlasnie wczoraj rozmawialam ze znajomą, ze jej tez sie marzy dzialeczka:).. Agatko wpadaj, wpadaj do nas:)
  4. No ja nie wiem, Ty chcialas mi cos na pw napisac... moze na randke umowic;)
  5. Zdejme chyba Puzonika z mojego podpisu, bo jest zupelnie olewany:(
  6. co za całuski dla chlopaka?? to watek Bafka a nie jakies zbiorcze pozdrowienia dla rodziny! Co to ma znaczyc! Zachowuj sie dziewczyno! Chcialabym przy okazji pozdrowic rodzine i znajomych:D
  7. No wiecie co, mnie nie ma i juz taka cisza, wstyd... Jak tak można!
  8. Dziewczynki ja znowu będę w niedziele wieczorkiem, także prosze codziennie Bafka i Pimka i inne stworki ode mnie buziakować:D
  9. Basiu ja niestety na wątku Libry/klubu G będę dopiero w niedziele wieczorem, a wiem, że jest to w klubie zachowanie nie teges:modla::chaos:, dlatego proponuje by dopisać w regulaminie że każdy członek może mieć 2 nieobecności, 2 spóźnienia, 2 nieprzygotowania:oops:. Także ja bym tą jedną nieobecność wykorzystała:cool1:.. Jesli zdarzy sie że któryś z członków wykorzysta więcej niż 2 czegoś, to ilość zwiększymy:eviltong:. Obiecuje jednak że jak mnie nie będzie, będę w odpowiednich momentach o Was ciepło myśleć:diabloti:
  10. No to jak podłaskasz to wybacze:grins:.. To duzo atrakcji masz w nocy, ale jako że jesteś członkiem klubu G musze Ci przypomnieć:czytaj:, że w nocy trenować trzeba inaczej, a nie śpiewy sobie urządzasz:-x.. Dajesz zły przykład czytelnikom i innym członkom, którzy chcieliby brać z Ciebie przykład:shake:
  11. Może baterie mu wreszcie wyjmij?!
  12. Agatko, zauważyłam że nas zanidbaliście ostatnio:(.. ja nie wiem jak Ty spać możesz??!! W nocy??!! Poważna jesteś??!! Skandal!!!! Chcemy poprawki!!!!
  13. Nie przemęczaj sie Basia;). Co Ty Majqa tak przycichłaś ostatnio? Czuje sie zaniedbana:(. Librunia, czy wiesz że, jesteś w najdziwniejszy sposób na dogo podnoszona:D
  14. :D, dobra ide sie myc i spac, widze ze tylko my Basiu trwamy o tej porze... ciekawe co inne robią;)
  15. :multi::multi::multi: , no nareszcie ktoś wieczorkiem przeszedł! A Ty Margo anal izujesz?:diabloti:
×
×
  • Create New...