Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Normalnie mnie chwile nie ma, a tu Stefek nie podniseiony:mad:
  2. Słyszę, a raczej czytam Agatko.. no tak juz jest z tymi remontami.. zapytaj ecci czy Sylwester też spedzasz z Bafkiem;)
  3. Co tam Pimuś u Ciebie?
  4. to podniose śliczną
  5. podnosze Dudusia
  6. to podnosimy
  7. Jak bede miała chwile czasu zbiore Basiu Twoje rymy w całość i wsadzi sie (:)) w jeden pościk by można było je kuć na pamięć. A Wy wszystkie tak przed kompem całe nocki spędzacie, to Wasi partnerzy chyba zaniedbani, chyba że obie rzeczy naraz:D
  8. Noi każda z członkim klubu G przesle wirtualnego buziaka temu kto wezmie Libre, mysle ze kobieta bedzie z buziaka rownie zadowolona:)..
  9. :) no to ja napewno dzis zasne, dobranoc laleczki i rodzynek
  10. Dominik ja już Cię w swe ramiona przyjełam - spokojnie Haniu!:oops: - jak powiedziałeś żeś barman... to ja już zakochana:loveu:.. Ośmiornica? to chyba jednego członka nam brakuje? czy nie? juz sie doliczyć nie mogę... a gdzie pierwsze spotkanie? bo u mnie w pokoju to sie nie zmiescimy:roll:
  11. Swoją drogą, ale byś mnie załatwiła tym remontem, jak bym domowników uprosiła by być z Bafusiem 2 tyg do 15 kwietnia.. pod most bym poszła... a z klatką pod pachą to ciężko
  12. Dokładnie to samo miałam napisać, że wątek Synka był pierwszy, a było to rok temu jak jeszcze nie byłam zalogowana... pies leżący przy rowie tyle czasu... ale miał dużo radości zanim poszedł za TM.. ecci - z tym remontem to żadna nowość:)
×
×
  • Create New...