Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Dawajcie informacje kiedy do Lucka sie wybieracie, to moze i ja sie kiedys z Wami spotkam:D
  2. no gdzie, gdzie???
  3. Czyli wychodzi na to, że każdy nawet bardzo katowany lub tak przetrzymywany pies moze jeszcze zaufac czlowiekowi i byc taki kochany jak Maszka:)
  4. Bafek pomaga innym kolegom niedoli, warto takze i tu o nich wspominac - tak mi sie wydaje:). Trzymam kciuki za Bafka!
  5. sorewicz, ze to powiem, ale ten Wasz kierownik robi same problemy, tak jakby chcial, by te psy mialy marne szense na dom...
  6. Misiek - kurczak dajesz 2000 ???? o matko! pokłony!!!!!!
  7. Ocelot mialas racje, ze Austria ma sciany, a raczej poparcie dupka sedziego..
  8. jaki slodki rozkoszniak, a ta minka na pierwszym:)
  9. Oby Lucek szybko znalazl dom i wszystkie magie mu w tym pomogly:)
  10. To mamy nazywać go Magya?;)
  11. A chwyt pod tytulem "bluzki w gore".... i .... stawajcie przede mną sznurem:):) hihi
  12. Jesli przed poczta beda stac sami mezczyzni to nauczona odpowiednich chwytow na watku Libry - działaj Gosiu:p
  13. O kurczaki!!! Gdyby nie koszty leczenia, Lucek mialby hotel mlekiem i miodem plynący:)
  14. to jest ulica poborzańska, chyba ze cos przekrecilam
  15. Dlatego ja niedlugo zakładam hotel dla zwierząt:), patrzylam na oferty, np ten Bazyli 35 zł za psa wielkosci jamnika, 40 za sznaucera sredniego, to Lucek by znowu za 40 złoty byl. Jest pensjonat Yoko gdzie za psa jest 20-30 złoty w zaleznosci od wielkosci, sa rabaty - choc nie wiem czy akurat w tym pensjonacie. moglibysmy wytargowac 20 złoty i to juz jest 600 - duzo ale nie 1200. Pensjonat jest w Warszawie lub okolicach, nie pamietam z wrazenia.
×
×
  • Create New...