Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. W poniedzialek moze i mi by sie udalo przujsc do Lucka, nie wiem tylko jak w pozostale dni...
  2. Właśnie ja tez dzis przelalam cos z bazarku.
  3. I jeszcze 30 złote moje, ktore zostały tez przelane.
  4. Byłyśmy dziś w lecznicy u Lucjuszka z Beatką. Zrobiłam pare zdjeć (.. no jakies 62:)) i pare przesle Beatce, ma wstawic na allegro i moze tutaj. Byłyśmy z Luckiem na spacerku. Dobrze, że byłyśmy we dwie, bo Lucek to ciężki chłopak troche:). Szłyśmy trzymając go na ręczniku i nieźle przebierał nogami, wrecz to był jogging dla nas:). Zrobil siusiu i kupke, gubiąc przy okazji pieluche:). Fajne było jak podszedł do drzewa, że niby chciał się tam załatwić i tak stanął przy drzewie jak to załatwia się zdrowy piesek. Potem go podmyłyśmy chusteczkami mokrymi, bo nie chcialyśmy moczyć ranki, przytulańce i wróciłyśmy do domku. Lucek pożegnał nas smutnym wyrazem oczu, szkoda było go tam zostawiać:(.
  5. Sprawdz sprawdz, nikt nie jest nie omylny, w koncu mogli mi wcisnąć jakieś kłamstwa na studiach;)
  6. Dobra to na 11, a o Gizmie nic nie wiem:(
  7. To poczekam az dogadasz sie z promotorem i pojedziemy do Lucka. Mam nadzieje.
  8. No wlasnie Selenga o tym mowie:), dam Wam rano znać co i jak to go wezme i pojedziemy. Beatka bedziesz zmotoryzowana jutro?
  9. Wlasnie slyszalam o podwiazaniu, ale glownie wiem ze to wycięcie jąder lub jajnikow
  10. Kastracja dotyczy samców a sterylizacja samic
  11. W sumie nie planowalam jutro.. Ale zobacze, moze wtedy wezme ten wozeczek od Selengi..
  12. Jedziesz jutro do Lucka Beatka?
  13. Sterylizacja:), jako zootechnik musiałam zrobić sprostowanie:)
  14. Haniu a skąd wiesz to co napisalas w tytule?
  15. Ojoj, to moze Jordanek juz niedlugo bedzie w nowym domku:)
  16. No i ja tez, ale nie wiem czy dzis czy jutro:)
  17. Lucek jaki Ty bogaty jesteś:), normalnie bedziesz mial powodzenie wsrod jamniczki i innych panien:)
  18. klik klik tez cos daje, bo trzyma watek na pierwszej stronie, a wtedy moze akurat ktos nawet nie zalogowany wejdzie na "psy do adopcji" i moze choc dolozy kaske na Hienka.. Klik klik duzo daje i bede tego bronic:D. Ja jak mowilam dorzuce 30 złoty, mysle ze powinnam to spelniac co miesiąc jak Hienek bedzie w hoteliku.
  19. Baksa szuka dobrego domku!
×
×
  • Create New...