Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Tak, tak pracy dużo... 200 zł to mało za 3 operacje, w Warszawie byscie sie moze w 1000 zł zmiescily...
  2. :multi: :grins: :biggrina: :kiss_2: :laugh2_2: :iloveyou: :klacz: :BIG: :knajpa: :laola: :popcorn: :cunao: :beerchug: :drink1: :tort: :bday: :ylsuper: :bigcool: :mdleje: :angel: :sweetCyb: :sweetCyb: :smilecol: :Rose: :thumbs: :cool2: :D:megagrin: :roll: :lol:
  3. Jak tam Ci sie Dudus zyje?
  4. Ewunia, moze to szczescie juz niedlugo sie do Ciebie usmiechnie!
  5. Zonia nie zapominać mi tu!!!;) A Stefek piekny jak zawsze!
  6. Teretycznie 18 latek jest pelnoletni, ale to zawsze lepiej jak rodzice uzgadniaja takie sprawy..
  7. Beksia ja nie wiedzialam ze Ty az taka piekna jestes!!!
  8. Ludzie to bez serca są niektorzy! A Natanek nadal bez domku:(
  9. Pisze to juz drugi raz oby sie wysłało! Dorotko nie było mnie tu sto lat, i nawet teraz nie mam czasu by "przelecieć" wątek, ale zakładam, że kaska nadal potrzebna. Oczywiście zaniedbałam tą sprawe, wiec zaraz wychodze i ide cos wpłacić. Buziaki dla Was dziewczynki i chłopcy (?) wątkowcy! I dla Libruni!
  10. Puzonik szuka domku! Banerki do wstawiania są, więc prosimy o wstawianie!
  11. Ja także pozdrawiam!
×
×
  • Create New...