Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. poszaleli z tymi cenami??? Jest jakis dobry hotel Bazyliszek poza Warszawa, tanszy chyba, mogee poszukac info i sie zapytac..
  2. Lucek docen to, ze zamierzam splajtnąć na bazarkach Beatki:)
  3. Lucek mam nadzieje ze Ci sie powiedzie ,zobacz ile ciotek o Ciebie walczy!
  4. Obysmy musialy niedlugo konczyc z tym liczeniem bo Kajtkowi sie powiedzie i pojdzie do domu:)
  5. Hmmm, Beksa nadal bez domku:(
  6. Nadzieja jest potrzebna, ale jak ktos tak sobie mowi o zdjeciach, to nie ladnie:(
  7. To ja chyba zrobie wznowienie plakacikow na uczelni i u weta i jakis zoologicznych, bo ani widu ani slychu:(.. 14, a 12 byla cudna:). Aha, plakaciki gdzies mam w mailu:)
  8. No to super ze sunia sie rozuszała!:), a czy ten Krowek to ten od Murki z hotelu czy zbieg kolorytu?:)
  9. Noi znowu mi głupio że ja taką małą kwotą dysponowałam:(
  10. właśnie nie wiem jak jest lepiej, ale lżej by Ci Dorotko było na górze.... woza oczywiscie;)
  11. Dorotko Ty naprawde odpręż się wieczorem z tym wózkiem i weterynarzem, lepiej Ci rano bedzie:)
  12. no to dobrze, ale musi sie chlopak naczekac... 10!
  13. ponownie, a gdzie sie podziala ciotka Magdyska?
  14. chodzi o jakikolwiek hotelik gdziekolwiek, nie koniecznie w mazowieckim?
×
×
  • Create New...