Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Oki, wiem, że u niej jakies 10 złoty za dzien co dalo by 300 za miasiac, choc oczywiscie mam nadzieje, ze piesek szybko znajdzie domek.
  2. Jakto??? O rany ludzie to potrafią być uroczy..
  3. ah Margo i te Twoje nieprzyzwoite teksty! Dobrze, że ja jedyna pożądna jestem na tym wątku to jakoś on wygląda..
  4. Dorotka przyzwyczajona do tego rodzaju tekstow, nie pamietacie jak mowila ze pod stolem lezy ze smiechu:)
  5. No wlasnie zaraz bede mogla zrobic przelew (mam nadzieje ze bede mogla:)), to od razu przesle
  6. Wyraźnie było napisane "wózek", biorac pod uwage nasze tematy moglo sie cos takiego zdarzyc;)
  7. A szukamy hoteliku w jednej miejscowosci czy oddleglych, moze jakies podmiejskie sa tansze, sama nie wiem
  8. wozek?? ale jakto Dorotko?? Nic nie mowilas. To z tym weterynarzem? :)
  9. Widze ze wet bardzo sympatyczny:/, jakby co tez sie dokladam do hoteliku lub platnego dt
  10. Beksa do gory po raz drugi! Kto da wiecej!?:)
  11. Ecci Ty zostaw ten remont i spraw se komputer, no tak byc nie moze! Piszesz jak mój były smsy - litery poprzestawiane, bez kropek, tekst jak leci.. dobrze że do wyznań milości nie doszlo, bo to by bylo malo romantyczne..
  12. Ulaa powinnaś pisać opowiadania humorystyczne, brawa za poczucie humowu... a swoją drogą mogła dogomaniaczki na tego grilla w srodku zaprosic a potem na jacuzzi..
  13. Oby znalazł domek przez te ogłoszenia!
  14. Wiem, tak sie z Was podsmiewałam:). Oj to kiepsko...
  15. Beksa szuka domku!
×
×
  • Create New...