Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. A ja dzis byłam w lecznicy o 10. Najpierw zajęłam sie świnką, a potem poszlam do Lucka, ktory chyba wiedzial, ze wchodze do lecznicy, bo w tym czasie zrobil kupe.. Ale na szczescie Pani chyba wet, go przebrala i sprzatnela i dopiero ja weszlam do jego pokoju.. wiec mnie to ominelo, choc wiem ze Lucek zrobil ją specjalnie dla mnie;). Wiedzialam, ze dzis juz nie moge go olac i wyjdziemy na spacer, a nawet jakbym nie chciala, to Lucek mnie dzis dramatycznie obszczekal wiec szybko poszlismy. Trwalo to jakies 25 minut, wiec zawsze cos, potem zmiana pieluchy, bo obojetnie kiedy Lucek zrobi siku, jak wychodzi na dwor, to czuje zew natury i od razu przystawia sie do donicy i sika. Na szczescie nie zgubilismy pieluchy i nie bylo sladow na chodniku... Bylo mu napewno przykro ze go zostawiam, ale juz nie szczekal, widocznie wie, ze jak jest spacer, to dana osoba moze wrocic do domu, bo wypelnila swoj obowiazek wobec niego. Jednak Lucek jest na swoj sposob wierny, bo ta sunia co jest mało go interesuje, a bardziej jest o nia zazdrosny niz o tamte. Jutro bede tez o 10 i tez wyjdziemy na spacer.
  2. Ecci zajmij sie Bafkiem a nie jakąś mgr!!!!
  3. A Niemcy? A pani Marta od Cekina? Emerytka to jednak musiala byc byc bardzo wczesnie przejściona na emeryture, by miec sile;)
  4. No prosze, cudowne wiadomosci!!!! Z ta kasą to moze zmienic bazarki na inną bidę i za tą kasę plus te 200 innego psa dac do pani Marty, chetnie zaproponuje...
  5. Nestor jest super, ale widac że taki obolały jeszcze noi drapie sie troche:(
  6. A do ktorej grupki ja naleze? ;)
  7. Wątek Dżekusia i Dinusia nie działą:(
  8. Byłam w klinice o 8.30 a wyszłam o 10.30, podrapałam troche Lucka i buldożke, choc Lucek jest troche zazdrosny. Bardzo chcial isc na spacer, ale akurat jak weszlam do lecznicy rozpoczela sie straszna ulewa.. Ok 13 miała być u niego Beatka, mam nadzieje, że nie poszła na wagary:mad:;). Świnka (ktora Lucek bardzo chcial poznać), niestety nie je jeszcze sama, co podobno jest normalne po jakis problemach z zebami, ale pan wet - fajny;), powiedzial, ze swinki to takie hipohondryczki, jak im sie cos dzieje, to one juz moga sobie umierac, na niczym im nie zalezy, nie to co kroliki, ktore walcza do konca. Bede w lecznicy jeszcze o 18 na chwile. Asiaf, a nie patrząc na fundusze czy bylby hotel dla Lucka np u Wiosny?
  9. 21 minut zajęło mi skasowanie moich hopkow tutaj, zmniejszylo sie o 6 stron, a moje hopki wynosily: 75!
  10. To chyba sie minęłyśmy Mysza, bo ja wyszłam z kliniki o 13.30 i nawet pani nie wet. ale chyba ucząca się na wet (?) pytała, czy teraz ktos przyjdzie i nawetnie wiedziałam co powiedziec:(, ale dobrze, że byłaś. Buldożka podobna do tamtej i też taka przytulaśna, Lucek mało jest wierny, bo i do tej sie przymila. Moze warto zmienic tytuł wątku, przynajmniej dodać że imie ma.
  11. Czy ktoś był dzisiaj u Lucka w południe? Ja jutro bede o 9 w lecznicy, ale musze karmic swinke strzykawka co godzine, dlatego nie bardzo na razie moge z Luckiem chodzic na spacery. Dzis tylko sie poprztulalismy, ale Lucek byl zawiedziony:(
  12. Zaraz jade do Lucka dać mu buziaka.. Beatka bedzie dopiero jutro o tej porze. Nie wiem czy dzis go wyprowadze..
  13. Agatko jutro w Twoich rejonach burze mają być, akurat już mysle tylko o Tobie jak jakies burze przepowiadają.. kto by pomyslal, ze tak milo zaczną mi sie kojarzyc.
  14. To i ja ślę gratulacje:loveu:
  15. Czy to znaczy ze coś się szykuje dla Lori?
  16. Noi co z tym hotelikiem? Bo na jej wątku pustka przez 2 tyg. chyba jest:(
  17. Ale przeciez Puma to taka ciemniejsza, a Figa biała, czy nie? I ta ciemniejsza została, a ją Lucek bardziej lubi. Jak byłam to ciemna buldozia sama w klatce byla taka smutna:(, a ona jest bardziej przyjazna niz tamta wiec moze tez znajdzie domek. Lucek mnie ladnie przywital, pogadaliśmy sobie, przytulilismy sie, podkradlizmu jedzonka buldozce (ustalmy imie:)) i obszczekal mnie na koniec, ze nie idziemy na spacer:(, ale nalezalo mi sie to dzisiejsze obszczekanie.
  18. Dzis lub jutro bedzie moj przelewik, na co miesieczna sume. Mialam dzis sen ze dostalam smsa z dogo od kogos na litere t. z przypomnieniem o comiesiecznej wplacie! Az serce podwojnie mi bilo jak sie obudzilam...
  19. Ale wczoraj to nie byl ten szczek taki ponaglający do spaceru, wczoraj bronił Twojego TZta.
×
×
  • Create New...