Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Ja byłam u Lucjuszka o 10, a że czekałam w kolejce do weta to mielismy troche czasu dla siebie, poszlismy na spacerek, ale Lucek nie bardzo chcial chodzic i ciagle chcial wrocic do kliniki. Niestety znowu ma rozwolnienie, musialam troche poczekac az cala akcja sie skonczy i dopiero pielegnacja pupy byla. DZIS LUCEK NIE MOZE NIC JEST, BO PODOBNO MA OPERACJE. Kupilam mu tez karme, ale widze ze jest caly worek dla Lucka, ja kupilam cwiartke (karmy;)), na sprobunek na razie, jutro przyniose. I chustki mokre sie skonczyly, tez jutro doniose, dzis nie wiem czy dam rade, zobacze moze podjade. A ktos dzis byl lub bedzie?? Mysza Ty do Krzyczek jedziesz?
  2. To super nianie sobie zalatw, bo potem bedzie jeszcze gorzej!!! Wiec szybko do roboty!!!
  3. No wiesz co Ocelot, jak Twoje dziecko moglo przeszkodzić psu w spaniu na jego lozku i jego pościeli!!
  4. Jaki jest stan funduszy Lucka? Ile wynosi koszt pobytu w lecznicy?
  5. Sunia jest teraz w DT u Gamonia? Może warto zmienic temat, że DS potrzebny do konca lipca, bo przeczytałam, że DT wyjezdza, tak?
  6. To kiepsko:(, ja bylam o 10, poszlismy na spacer, nasmarowalismy pupke, z pielucha bylo ciezko, bo Lucek mial dostac sniadanie i nie dal sobie tej pieluchy zalozyc.. Ale jak sie z nim wyjdzie na spacer, to zegna sie ladnie i juz nie szczeka. Dalam mu kosc taka srednia,a jeszcze jedna zostawilam na polce, buldozka swoja pogryzla, Lucek byl tylko na poczatku zainteresowany, ale potem olal kosc. Jutro tez jestem w lecznicy oklo 10, jutro na spokojnie powychodze na spacer. o ktorej Enia jutro po buldozke bedziesz?
  7. Nuzyca wydaje mi sie ze jest zarazliwa.. A mnie tez odpowiada zapach mokrego psa;). W kazdym razie spytalam wetki czy moge mu dac taka kosc do zabawy, zgodzila sie, juz ja dawalam, gdy inna krzyknela - nie, bo on moze sie uczulic i musialam ja sprzed nosa Nestorowi sprzatnac, potem juz nie machal na moje cmokanie ogonem - podpadłam.
  8. Ecci zajeta sesja, no nic, ja za to Bafku baaaaardzo Cie pozdrawiam!
  9. Mysza jeszcze wymyslam, lepiej wiersz by mi wyszedl;), ale nie obraze sie jak nawet przecinka z moich tekstow nie uzyjecie.
  10. Ktos jutro bedzie u Lucka? Od 10 to najwczesniej Enia o 16?
  11. Ani konkretnego ani nie konkretnego!
  12. Ten ciut by Ci zrobil roznice;), onek na Ciebie czeka!!!
  13. A Ty Majqa tez odwiedzisz Onka? Wiem, ze pracujesz i jestes z Łodzi ale moglabys odwiedzic nas tu wszystkich;)
  14. Pousuwałam troche postow, ale teraz jakos sie nie daje. W kazdym razie podnosze Puzonika!
  15. Odwiedzamy, ale nic nie wiadomo co u niej:(, prosilam o ogloszenia, ale ta osoba nawet z domu nie wychodzi bo non stop robi bazarki wiec jeszcze troszke Joko poczekaj...
  16. Na razie mam to, ale średnio mi sie podoba: Najtrudniej zacząć ... bo Lucjusza znamy tylko od czasu wypadku, nie wiemy, jakie było jego życie przed ... czy miał dom, czy był kochany, czy niestety był przeganiany z miejsca na miejsce, a może nawet wrzucony pod nadjeżdżający samochód. Lucjusz to cudowny, starszy pies, który czeka na swoją szansę w klinice na Kosiarzy 39 w Warszawie. Lucka przejechały 2 samochody, w wyniku czego ma opuchliznę rdzenia kręgowego, co uniemożliwia mu chodzenie na tylnych łapkach. Jednak nie przeszkadza mu to być przekochanym psiakiem, który chciałby oddać już teraz komuś swoje serduszko. Coś jeszcze wymyślam, o nim ogolnie.
  17. No właśnie, jak buty nowej właścicielki?
  18. Tworze, tworze i nie moge wytworzyc tego tekstu Mysza:(, ale tworze dalej...
  19. Majqa to super babka i pisze super teksty!! To moze ja dostane weny tworczej i napisze o Lucjuszu, ale moj tekst bedzie niczym przy tekscie Majqi:(. A mozna mu dac twarda kosc, by sobie pobawil sie nią? Jutro moge zaniesc, bo kupilam dla calego towarzystwa. Swoją droga Nestor mnie troche przeraza, te jego wielkie łapki... kurcze musze sie przelamac;)
×
×
  • Create New...