Nie, nie, nie!!! Mysza - po 18-stym (osiemnastym), nie po godzinie 18! Ale nie wiem juz co z tym 18-stym u mnie. Mnie nie bedzie ostatniego tyg. u Lucka, moze w piatek juz dam rade podjechac (29-ty). No to fatalnie - sama Martulinek zostanie z Luckiem:'(