Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Człowiek to brzmi dumnie?
  2. Albo: dziewczyny, jaka jest wasza wypowiedź na owy temat?; dorzućcie swoje 3 grosze; co sądzicie?; jakieś opienie?; włączcie się do konwersacji; czy chcecie coś dodać?; macie jakieś ale?. ;)
  3. Widze, ze wszyscy kochamy starszaki;). Niestety sa i szczeniaki sa potraktowane okrutnie przez los:(
  4. Wypowiedzcie jest chyba od wypowiedzi;), wiec wypowiedzcie. Bezpieczniej: powiedzcie co na ten temat sadzicie;). Zgadzam sie z oswajaniem, oby dlugo nie trwalo i faktycznie lepiej jakby widzial 2 te same osoby a nie po 5 dziennie roznych.
  5. Pieluszki i cwiczenia to bedzie niestety codziennosc, a Lucek jest do adopcji od bardzo wczoraj;)
  6. Czyli co dac go na nasza klase?
  7. Dziewczyny nie przeczytalam calego watku ale mam pytanie - czy ktos jest zainteresowany psiakiem, czy zero odzewu? Jesli nie napisze do Kamili_s ktora daje psiaki na nasza klase i maja tam duze zainteresowane, szczegolnie niestety te, ktore maja koszmarna przeszlosc:(
  8. ...................
  9. Czemu nie można kasowac postów od jakiegoś czasu?
  10. Nie narzekaj Jenny!;). Krakow nie tak daleko, przekimasz sie w klinice - sa wygodne fotele i kanapa;)
  11. W jakiej miejscowosci jest ta kobieta?
  12. Sie nie zrozumialysmy ecci, TY mialabys jechac przez Łódź i zabrac Bafka do Wawy i juz z Wawy jechac do Wrocka. Mnie odpada czwartek na jazde do Łodzi bo mnie w Wawie nie bedzie.
  13. Kamila a dasz rade coś uzbierac na tym swoim profilu na n-k?
  14. Jest szansa, że Beatka bedzie mogla rano i enie wrobi sie na tą 16 na ktora przyjezdzala;)
  15. Odstrzał? Kurcze, a jak jej sie po tym juz zupelnie poprzedtawia w psychice?
  16. Nie, nie, nie!!! Mysza - po 18-stym (osiemnastym), nie po godzinie 18! Ale nie wiem juz co z tym 18-stym u mnie. Mnie nie bedzie ostatniego tyg. u Lucka, moze w piatek juz dam rade podjechac (29-ty). No to fatalnie - sama Martulinek zostanie z Luckiem:'(
  17. Wstydzi sie z Wami rozmawiać;)
  18. Trzymamy kciuki! Oby jego smutne życie się skończyło!
  19. Sklonujemy od razu tych dobrych hurtem i porozdzielajmy psiaki!
  20. ecci a nie moglabys zamist jechac do Wawy w piatek pojechac do lodzi w czwartek i tu pobyc z Bafkiem w Warszawie i wrocic z nim do Wrocka?
  21. Ale ten srodek to rozumiem na uspienie, tak? a kiedy on zaczyna dzialac? Sunia ucieknie ale usnie w koncu i moze ja znajdziemy... bo tak to nie wiem. Ja moge we wtorek, tylko umawiamy sie wieksza grupa na konkretna godzine?
  22. Bardzo prosze umowic sie z Luckiem po 18! jak to oczywiscie mozliwe. 18 chyba pojade z inna dogomanka po jej psa ktorego bierze z DT. Ale oczywiscie zrezygnuje jak Lucek bedzie mial termin na poniedzialek:)
×
×
  • Create New...