Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Oby ta jesien Stefanku była dla Ciebie szczęśliwa!
  2. Beatka kazała mi na szybko wymyślać do ogłoszeń i wymyśliłam Łatka i Miłka, ale wszystkie są oczywiscie do zmiany.
  3. Ja ją nazwałam Uszka:mad:
  4. Wątek Lori: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101671[/url]
  5. Ja go nie zabrałam, on mnie zabrał;). Najpierw poszliśmy tak niedaleko lecznicy po schodkach, potem chcialam usiasc na kanapie, a on znowu chciał iść i przeszliśmy przez ulicę nawet i tam daleko, potem znowu i tak naprawde dlugi spacerek nam wyszedł.
  6. Jak przyszłam pieluchy nie było, i tez mu nie zalozylam. Bylismy chyba na rekordowym spacerze dzisiaj, ze 40 minut, ale sloneczko, cieplo i Lucek wolal pochodzic;), a potem spał na moich butach;(, słodziak.
  7. A szukasz tez owczarka dla siebie? Jest taka Lori w Elblągu, ktora jest zastraszana przez inne suki. Nie chce tracic szansy dla Nestora, ale liczylam ze Lori teraz pojdzie do hotelu. Moze jest szansa dla obojga;).
  8. Selenga moze zrobimy wyroznione, doloze sie.
  9. Hektorku jak tam Twoje ogloszenia czy alegro. Nie ma nic?, bo juz nie pamietam:(
  10. Czyli powoli sie oswaja :multi:!
×
×
  • Create New...