Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Ale jesli miala cieczke 2 tyg temu to nie mogla juz urodzic, a widac bylo ciaze zaawansowana?
  2. Są obecnie jakieś szanse na DT lub hotelik?
  3. Chwilunia, ja mgr piszę od 4 miesięcy, znaczy od roku, ale od 4 miesiecy kończe i mi sie tak ciągnie:(. Plakacik mam nadzieje, zaraz będzie gotowy, ale oczywiscie zdolnosci nie mam i go tu nie wstawie, wiec bede jak cos przesylac na maila.
  4. Albo plakacik ma? To faktycznie moze ja to zrobie. Sprobuje juz dzis, bo j3nny to jak widac leniwa cos;).
  5. To ja może sprobuje jutro, ale to pierwszy raz bedzie, wiec moze isc mi wolno, bo nie wiem co i jak, ale kiedys trzeba zaczac;). Hektorek ma alegro aktualne?
  6. Bąbelku obys doczekał się swojego domku!
  7. Foksia traci tymczas, kto pomoże?
  8. Rozumiem, że bez klatki łapki nie da rady?
  9. Ale super banerek! Nestor był dziś na spacerku z Beatką, a w poniedziałek pójdzie z nami znowu;).
  10. No super jakby się okazało, że będzie miła, to byłby chociaż domek tymczasowy.
  11. Dziś byłam u Lucka, że jemu się chce chodzić po tym deszczu;). Potem przyszła Beatka i robiłyśmy zdjęcia tym 3 psiakom które wczoraj przyjechały - szczeniaki- 2 bojaźliwe, wyciągnięte z jakiegoś dołu, a jeden nie wiem właśnie odebrany menelowi (?). Kropka jedzie dzis do domu (mam nadzieje;)). A nad Luckiem siedzi mały czarny kotek, 6 tygodniowy, niby słodki i miły, a to taki mały rozrabiaka, najpierw ramiączko od torebki wciągnął mi do swojej kuwety, z której akurat skorzystał, potem jak chciałąm umyć ręcę i nachyliłam sie do brodzika (jest tuż obok jego klatka na stole) to wciągnął mnie za włosy a potem dodał znak Zorro na ramieniu;), noi na koniec jak zakłądałam kurtkę, okazało sie ze i nią sie bawił zostawiając mi w kapturze kawałek jedzenia o smaku ryby, takiego miękkiego, które muszę wydrapać, o fu;). Miłęgo dnia Wam życzę, ale zapomniałam pozdrowić Lucka od Was, :ooops:
  12. Chyba nie ma, wogole mial duzo fanow na poczatku, ale teraz to male zainteresowanie nim jest i niestety male zainteresowanie nim jest finansowe:(.
  13. Przyjedz, napewno bedzie szczesliwy! Choc moze obszczekac na poczatku;).
  14. Super!!! Mam nadzieje, że to coś da!
  15. To jak nie masz co robić to wstąp do Lucka po 11;).
×
×
  • Create New...