Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Puzon i Stefan z mojego podpisu potrzebują ogłoszeń;). Tam gdzie 3 linki sa, jeden jest Ewy i dwa ich.
  2. Nie gniewamy się;). Sprobuje podjechac na 21.
  3. Kurczę nie wiem co zrobić. Haniu możesz zdjąć Natana z podpisu, ale nie wiem jak to zrobisz po przerobkach na dogo:roll:.
  4. Zupełnie odwrotnie jak ze mną - chodził długo, kupy brak i nie chciał się tulić. Ale wolę swoją wersję:evil_lol:. Wiem mysza, ale liczyłaś że masz jutro wolne i chciałam Cię odciążyć:roll:. No trudno, podjade rano i wieczorem. Niestety bym Cię prosiła, żebyś była o tej 17.30:roll:.
  5. :sweetCyb: :bigcool: :Cool!: :ylsuper: :BIG: :knajpa:
  6. Czy jest w stanie ktoś mnie jutro wspomóc w spacerach z luckiem? Okazało się że muszę isć jutro z luckiem 3 razy, ale mam nadzieje, że ktoś się zgłosi do pomocy:-(.
  7. Jakto, to stracić jeszcze coś można? Nie wygląda to najlepiej!:eviltong:
  8. Dużo ich:-(. Coś się wymyśli, dodam do pospisu i popopraszam
  9. Własnie tak pomyślałam o Tobku, czekamy na zdjęcia!!!
  10. Czy dobroczynne działanie błota zostało udowodnione? Byle gdzie kąpać się nie będę! Cudnie czytać takie relacje;)
  11. Popytam:p. Super, może i Stefanowi sie poszczęści!
  12. Super!!! Oby pozostałym sie poszczęściło!
  13. Aha:mad:, czyli rozumiem, że i Ty wiedziałaś! Dlaczego jak jest jakis dom, ja dowieaduje sie ostatnia, na wątku dopiero a wszyscy lecznicowi o tym wiedzą! Mieszkacie razem?:shake:
  14. Bąbelek jest śliczniusi!!!
  15. Nie mówcie że znowu są dwie osoby chętnę do jednej suczki;). Bo dziś się dowiedziałam że jedzie do domku, to prawda?
  16. Dziś Nestorek był na długim spacerku z Beatką i jej koleżanką. Domek potrzebny jak najszybciej!
  17. Kurczę, to zaleta że lubi koty! Mimo to, nie ma chętnych:-(.
×
×
  • Create New...