Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Mam nadzieje, że te hopki coś dadzą;).
  2. Faktycznie miało być 35 złote, 10 złote za mamusie i po 5 na malucha.
  3. Dlatego samo oddanie go do hotelu będzie nie w pełni zadowalajace dla mnie, bo to nie to samo, znowu psy, znowu tylko trochę czasu dla niego, a może i poza Warszawą, wiec nie będziemy wychodzić z nim na spacer, a on będzie czekał:(. A prawdziwy domek, będzie już tylko jego, no marzy mi się to, szczegolnie, że boję sie, że Lucek odejdzie sam, w lecznicy, akurat jak żadnej z nas nie będzie...
  4. No właśnie była Pani u niego?
  5. O raju, ale super!!! Zdjątka oczywiscie poprosze na maila;). Ja tez tak chce, w weekned porywam Lucka i pędzimy!
  6. Ja myślałam o zagranicy, ale niestety trzeba być bardzo pewnym gdzie i do kogo pies jedzie, bo nie zawsze dojezdzaja:(.
  7. Rybcia ustalajcie to na pw może jednak, Rybcia wie czemu.
  8. Napisałąm ,ale dogo mi nie przyjelo:(. W kazdym razie bylam z Luckiem na spacerku dzis 3 razy. Rano mu sie nie chcialo chodzic, wiec bylismy krotko. W poludnie nawet chyba bylo z godzinke, Lucek trzy razy wracał do lecznicy i z powrotem chcial isc, wieczorkiem tez byl dlugi spacerek;).
  9. Mój poprzedni pies był agresywny do obcych od szczeniaka, niektorych niemieszkających z nim akceptował ( dzięki kiełbiasie;)), ale i nas czasem ugryzł. Więc Lucek to nie jest jakiś dziwny przypadek. Tylko każdy niestety wymaga że jak na wozku to reszta ma być idealna, ale Lucek nie idzie na łatwizne;). Dziś spedzamy z Luckiem cały dzień;).
  10. Raczej on, hihihi. Nie, żartuje, ja juz nie wiem co mam zrobić. Tak bym chciała żeby znalazł dom. Ale widzisz j3nny, Hektorowi coś sie szykuje (napewno dzieki naszym codziennym hopkom;)) to moze i Lucka coś dobrego niedługo spotka.
  11. :modla: na początku Hektorku bardzo Cię przepraszam, ale nie było mnie dobę czasu na dogo wogóle, a nie że tylko Ciebie "olałam". :mdleje: - czyżby Hektorkowi coś się kroiło. Swoją drogą to wesele na które zamiar mam sie wprosić gdzie będzie! Ale sukienke to akurat mam letnią:placz:.
  12. Chwilunia!!! Dzwoni do mnie, pisze do mnie "wybieraj imiona, szybko!!!", a teraz nie chce sie przyznać. Pięknie!!!
×
×
  • Create New...