Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Zniknęły mi inne zdjęcia z poprzedniej strony:(
  2. to takie przerażone psiaki:( a teraz jeszcze wypuśili tych dziadów na wolność i co to będzie?
  3. Dziadeczek ma u siebie 5 kolegów z Radys takich najbiedniejszych
  4. O rany przykro mi że musiałaś przez takie głupoty przechodzić:( i dziękuję za ogłoszenia!!!
  5. Czyli czekamy na nowego członka rodziny ;)?
  6. psiaki wyglądają na szczęśliwe :D
  7. widziałam. większość to duże psiaki, czyli takie które chyba najciężej wyadoptować. Płakać sie chce bo by sie chciało pomóc wszystkim. Oby tylko wydawali do sprawdzonych domów.
  8. Blekuś pozdrawia: Tu żeby go nie zawiało na plaży
  9. Jogunio pozdrawia: Ten uśmiech mi się bardzo podoba ;)
  10. Grzesiowe ogłoszenia mają ponad tysiąc odsłon i prawie 300 pobrań telefonów i cisza:(
  11. Mi sie zawsze właśnie wydawało odwrotnie, jak ktoś długo myśli znaczy że chce byś pewien na 100% i jak się decyduje znaczy że warto, a jak ktoś chce tu i teraz znaczy że jest to decyzja może bardziej spontaniczna i nie do końca przemyślana?
  12. Dziadzio pozdrawia: Gdyby ktoś chciał wesprzeć zbiórkę na kotki które są w tym miejscu z Misiem;) https://zrzutka.pl/ahb464
  13. Dziękuję za wpłatę: - Helli - 30zł - 06.07 - jankamałpa - 10zł - 07.07
  14. Dziękuję za wpłatę: - jankamałpa - 10zł - 07.07
  15. O rany, nie dość że nie karmi to utrudnia. A kotki nie przechodza by można je było złapać poza posesją?
  16. wiele się mówi że dopiero zaczyna nie mieć czasu ;)
  17. Dziękuję za wpłatę: - LupusNord - 20zł - 05.07
  18. Ja leżałam cały dzien, bo zmiana pogody była, ledwo żyłam :( Pamiętajcie że będziemy narzekać w zime na zimno to cieszmy się z gorąca ;)
×
×
  • Create New...