widziałam. większość to duże psiaki, czyli takie które chyba najciężej wyadoptować. Płakać sie chce bo by sie chciało pomóc wszystkim. Oby tylko wydawali do sprawdzonych domów.
Mi sie zawsze właśnie wydawało odwrotnie, jak ktoś długo myśli znaczy że chce byś pewien na 100% i jak się decyduje znaczy że warto, a jak ktoś chce tu i teraz znaczy że jest to decyzja może bardziej spontaniczna i nie do końca przemyślana?