Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Wysłałam Selendze filmik Klausika z nową dziewczyną i mam jeszcze 4 filmiki jak pani behawiorystka z nim trochę pracuje.
  2. Kochany
  3. Grześ w salonie piękności: myślałam, że mało co uda się wyczesać z krótkowłosego psiaka, a tu: !
  4. Dzień dobry, patrzcie jakiego Klausik ma misia (wzrok jakby mniej przestraszony): ciapa:
  5. Klausik już zjadł z miseczki w obecności człowieka, to niby nic ale jakoś mnie cieszy bo wcześniej się to nie zdarzyło, może też to,m że jest sam w boksie. Dziękuję bardzo za wpłaty: - LupusNord - 40zł - 07.09 - jankamałpa - 20zł - 10.09 - asiuniab - 20zł - 13.09
  6. Na szczęście jedna pani z facebooka będzie wspierała psiaki aż na 200zł!, tym samym mam od niej 600zł , które będzie przeznaczone na wrzesień na hotelik, czyli trzeba będzie dołożyć tylko stówkę. Dziękuję bardzo za wpłaty: - Helli - 30zł - 07.09 - mama Oleny84 - 100zł - 07.09 Zapłaciłam za ta fakturę już do lecznicy 879zł.
  7. Klausik na razie został przeniesiony do boksu wewnętrznego sam, żeby się nie nakręcały i Enzo mu nie zabrał czasem proszków ze smaczkami, bo Enzo musi zjeść smaczki od razu a Klaus przemyśleć sprawę. noi uspokoił się już trochę tą zmianą miejsca, może to, że nie widzi i nie słyszy za dużo co się dzieje.
  8. Wow ale niespodzianka bardzo dziękuję!
  9. mówisz i masz (pani już kości nie daje)
  10. Dostałam rachunek z lecznicy... 879zł:( - za odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie, sanacje jamy ustnej, kapanie i usunięcie wilczych pazurów u chłopaków :(, chyba muszę szybko szukać deklaracji i zrobić jakiś bazarek.
  11. Klausik dostał hydroksyzynę na razie na miesiąc i dopiero wtedy będzie można coś powiedzieć.
  12. Dobrze że psiak zaopiekowany ale też duże podziękowania należą się też Murce, że robiła co mogła:(.
  13. Dziękuję bardzo bardzo bardzo za wpłaty: - Renata B. z fb - 30zł - 02.08 - Radek - 10zł - 02.08 - mama Oleny84 - 50zł - 04.08 - LupusNord - 40zł - 05.08 - Dorcia2 - 60zł - 06.08 - Helli - 30zł - 07.08 - Nesiowata - 20zł - 09.08 - asiuniab - 20zł - 11.08 - jankamałpa - 20zł - 16.08 - Bakusiowa - 30zł - 20.08 - Renata B. z fb. - 30zł - 01.09 - Radek - 10zł - 01.09 - Dorcia2 - 60zł - 03.09 Wydatki: - 700zł - hotel - 29.07 - 700zł - hotel - 31.08 - 20zł - zdjęcia pani - 02.09 Jeszcze czeka mnie wydatek za zabiegi pielęgnacyjne jak chłopaki przyjechali do hotelu i po paru dniach pojechali do lecznicy na szczepienie, kąpiel, pazury, uszy itd:(
  14. I Enzo z Klausikiem, niestety Klaus nie chce ładnie pozować:(
  15. dziękuję za radę, czyli dobrze robimy?
  16. Grześ jest na diecie bo się trochę roztył i będzie szedł do fryzjera i na mycie ;O ale tak, że pani będzie cały czas przy nim
×
×
  • Create New...