Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. No niestety starość ale ważne że jeszcze chętnie się bawi.
  2. Tak samo Jogi ode mnie, przyjechał z bolącym brzuchem, widać było jak cierpi - stary, schorowany pies, jak się go wyleczyło, to był jak szczeniak
  3. Tak właśnie wyczytałam, ale sama się nie znam akurat na tym. Sudocrem też dobry, stosowałam na pupe psa który nosił pieluchy
  4. Zapraszam serdecznie na bazarek! klik
  5. Dziękuję bardzo bardzo bardzo za kolejne wpłaty: - asiuniab - 20zł - 11.03 - mama Olena84 - 50zł - 15.03
  6. Wszystko dobrze, niestety pani fotograf chora a Sylwia ma tyle na głowie z psiakami, ale obiecała zrobić jakieś fotki, żebyśmy zobaczyli chłopaków
  7. Dziękuję bardzo bardzo bardzo za kolejne wpłaty: - jankamałpa - 20zł - 09.03
  8. Dziękuję bardzo bardzo bardzo za kolejne wpłaty: - Renata B z fb - 40zł - 04.03 - LupusNord - 40zł - 07.03 - Helli - 30zł - 07.03
  9. Bardzo dziękuję. Ja też dołożyłam 100zł w lutym.:( W piątek będą zdjęcia robione psiakom
  10. Dziękuję bardzo za wpłatę: - Bakusiowa - 30zł - 21.02 - Radek - 10zł - 03.03
  11. Księciunio grzeczny jak zawsze. Pani się przyznała że na początku, mimo iż prosiłam by tego nie robiła, wzięła go na zakupy i zostawiła przywiązanego przed sklepem i Grześ się wyplątał z szelek, ale na szczęście wrócił sam do domu, mimo skomplikowanej drogi. Dodatkowo robotnik od remontu, który go wpuścił na teren domu powiedział, że Grześ wziął w pysk pojemnik, który stoi przed bramą by bezdomne koty z niego jadły i zaniósł go na posesję. Robotnik był zaskoczony że on to zrobił. A jak pani wróciła zapłakana to Grześ machał ogonem i się pierwszy raz cieszył. Pani przyznała się po paru miesiącach bo się bała mojej reakcji.
  12. Dołożyłam ostatnią na koncie 100 wkę i wysłałam na luty. Ogarniam już powoli bazarek.
  13. Tak kaszel już przeszedł. A u psiaków powoli do przodu, a raczej bardzo powoli. Nie wiem czy Klaus się bardziej otworzy, no do psów super, ale ludzie nie są mu potrzebni, a czy znajdzie się ktoś kto chce takiego psiaka. Zrobię mu ogłoszenie, może jednak się ktoś zgłosi. Planuje bazarek, zrobię w ten lub następny weekend, bo cienko będzie z finansami
  14. Dziękuję bardzo za wpłaty: - asiuniab - 20zl - 14.02 - jankamałpa - 20zł - 15.02 Wydałam 49zł na kaszel kenelowy który przyplątał się Enzo :(
  15. Bardzo dziękuję za kolejne wsparcie: - Nesiowata - 20zł - 08.02 - Dorcia2 - 60zł - 09.02
  16. A gdzie reszta zachwyconych cioć:(?
×
×
  • Create New...