-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Kapselka obejrzało już 700 osób i obserwują DWIE osoby... Mam nadzieję, że to nie analfabeci...
-
podnosimy wątek do góry
-
[quote name='GoWa']Inna jest pisownia [SIZE=4][B]Canis Gratia e. V.[/B][/SIZE] [B][SIZE=4][SIZE=2]http://zergportal.de/baseportal?htx=/zergportal.de/tiere/Hunde&Admin_Id==1607[/SIZE][/SIZE][/B][/quote] Może niektórym nazwisko więcej powie: [B]Agnieszka Draabe[/B] Mam podac linki do informacji o tym co robi?
-
Tak się cieszę Oktawio, że ona już u Ciebie jest. I że taka rozluźniona i zadowolona. Cały czas miałam przed oczami to maleństwo u mnie, wciśnięte w kącik, zwinięte w kłębek i dygoczące ze strachu. Serce pękało. U dr Garncarza stwierdzono, że ten brak gałek ocznych (jednej nie ma wcale, drugiej częściowo) jest skutkiem urazu w łonie matki, prawdopodobnie matka została skopana, zapewnie wielokrotnie. Może przykurcz łapki jej braciszka też ma takie podłoże.
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Selenga replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Jak tylko będą zdjęcia mogę jej wystawić wyróżnione allegro. Z Pusią trzeba jeszcze zaczekać? -
podnosimy, podnosimy, podnosimy.... coby za daleko nie spadło bo w tym morzu nieszczęść zostanie przysypany i zapomniany
-
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
Selenga replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='przyjaciel_koni'] Zaczyna mi się kolejny raz potwierdzać teoria, że tam, gdzie sprawa jest trudna, poważne problemy zdrowotne i spore nakłady finansowe, nie widać chętnych do wspierania... I gdyby Ktoś pytał jak do tego doszłam, odpowiem, że z obserwacji wielu wątków... I jest to niestety smutna prawda... [/quote] Wiesz, ta teoria ma zastosowanie nie tylko w przypadku opieki nad niepełnosprawnymi zwierzętami, nad niepełnosprawnymi ludźmi też... To są po prostu problemy, które przerastają przeciętnego człowieka, jego wyobraźnię. To są zadania dla na prawdę wyjątkowo dobrze przygotowanych ludzi. Większość osób, które nawet mają w domu koty nie ma pojęcia jak się wyciska mocz, spora część nie wie jak wygląda odleżyna... -
[quote name='emilia2280']Elzbieta, ja sama sié zastanawiam, czemu ta organizacja zamiast pomagac psom, które jeszcze nie majá zadnej opieki (a tych nie brakuje), marnuje czas (i potencjalne pieniádze) na psy, które wszystko juz majá? o co Wam chodzi?[/quote] Emilio, szczerze podziwiam twoje zaangażowanie i pomoc na wielu wątkach, ale czy jestes pewna, że ta fundacja nie pomaga innym psom, które nie mają opieki? A jeśli to dzięki tej właśnie fundacji setki psów zostały uratowane?
-
jak się czyta tę waszą pyskówkę to się odechciewa w cokolwiek angażować żeby nie bugar77 nikt z was o tych psach by nie wiedział, a teraz mu zarzucacie, że nic nie zrobił? że nie ma prawa decydować o psach, którymi sie opiekował zanim ktokolwiek się nimi zainteresował? żeby nie emilia te psy mogłyby skoczyć jak ich matka zrobiliście kawał dobrej roboty a teraz to wszystko niszczycie na dodatek mieszacie w to Graven, która zrobiła i robi tyle dobrego dla zawierząt i za swoje zaangażowanie niezasłużenie płaci kłopotami wydawałałoby się że jesteście tacy dobrzy, mądrzy, szlachetni, że dobro zwierząt ponad wszystko... a to tylko pozory... jestem nowa na forum, bugar77 też jest nowy, bardzo wiele jest nowych, często bardzo młodych ludzi ciekawe czy po przeczytaniu tej pyskówki nie zastanwią sie mocno zanim zwrócą się do dogomanii o pomoc przy ratowaniu jekiegoś udręczonego zwierzaka...
-
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
Selenga replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
ja podałam na allegro mail do [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#004D00][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/EMAIL][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=#244061][FONT=Arial] [SIZE=2]i telefon[/SIZE] [/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#004D00][FONT=Arial][SIZE=2]607[/SIZE][SIZE=2] 402 498 - takie dane znalazłam czy dostałam - nie pamiętam :)[/FONT][/COLOR][/SIZE][/COLOR] -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Selenga replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lori, dziewczyno kochana, a gdzieś ty spadła tak daleko... -
podnosimy wątek bo to ważne bardzo
-
EDI -> THOR - już w nowym domu, w Warszawie!
Selenga replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Do góry Edi, wszystko się dobrze skończy, zobaczysz -
do góry, kochani
-
Obejrzało cię już, Kapselku, 300 osób, ciągle 1 obserwuje W ogłoszeniu jest wyraźnie napisane, żeby nie obserwować jesli się nie jest pewnym że chce się psa adoptować Więc albo chce, albo analfabeta :mad:
-
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Selenga replied to annama's topic in Już w nowym domu
podnoszę dziewczyny do góry -
Podnoszę dziewczyny, oby znalazły dobry domek
-
Dla Saby szukamy domu. To na prawdę wspaniała "dziewczyna". Ja jestem pod wrażeniem jej reakcji na okazane zainteresowanie i troskę. Czekała ze mną w samochodzie na zakończenie badań Suzi i mimo, że ją dopieszczałam cały czas, jak tylko usłyszała Dorotę, to przewaliła się przeze mnie i cała szczęśliwa wystawiła głowę przez okno żeby tylko jak najszybciej mieć kontakt z opiekunką. Ktoś kto ją weźmie będzie miał w niej na prawde wspaniałego przyjaciela.
-
Malutki Dziadzia...śpi w krzakach..POJECHAŁ DO DOMU!!!
Selenga replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo przystojny staruszek :)