-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
odpisałam na tego maila z pytaniem o Kapselka i zobaczymy co z tego wyniknie
-
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Selenga replied to annama's topic in Już w nowym domu
a gdzie to panienki tak spadają? na wgóre wracamy, to na prwdę ważne jak wszystko na tym forum zresztą... -
Treść wiadomości: "Czy ten pies jest odrobaczony i jest zdrowy? I naprawdę nie gryzie i jest łagodny i nadaje się do mieszkania ?" Nic nie odpisałam, wysłałam to pytanie do truskawy144 Ja przecież Kapselka na oczy nie widziałam, napisac moge tylko to co wyczytam na dogo, a lepiej żeby informacji udzielał ktoś kto zna psa osobiście Jeśli dostane od truskawy144 odpowiedź to ją wyślę pytającemu, ale podałam jej maila pytacza więc może sama odpisze.
-
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Selenga replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
podnoszę, bardzo ważne -
Nie cieszcie się specjalnie, ale dostałam pytanie z allegro o Natana. Ta sama osoba pyta tez o Kapselka z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68556[/URL]
-
Nie cieszcie się specjalnie, ale dostałam pytanie z allegro na temat Kapselka. Ta sama osoba pyta też o Natana z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9564339[/URL]
-
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
Selenga replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mulinka']Selenga dziękuję za piękny bannerek i przepraszam, że nie zauważyłam, że to Twoje dzieło :oops:[/quote] nie ma za co :) ------------ [quote]ruru, myślę, że te panie sie nie zgodzą na wyjazd Belli do Niemiec[/quote] ważniejsze jest dobro suni czy widzimisię pań????? ja wiem, że one się nią opiekowały, ale skoro nie sa w stanie zapewnić jej domu, to jakie mają prawo do decydowania gdzie ona pojedzie? -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Selenga replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ta osoba, która obserwowałaLori na allegro, zrezygnowała :( -
gdzieś na dogo czytałam rady behiawiorysty jak oswoić takiego bardzo bojącego psa... poskutkowały... postaram się wieczorem poszukać i podam ten wątek...
-
1010 wejść na allegro... czy to możliwe żeby NIKT sie w niej nie zakochał????????
-
na aukcji allegro pojawił się dzisiaj u Kapselka obserwator ja wiem, że to może nic nie znaczyć, ale... trzymajcie mocno kciuki
-
na aukcje Bułeczki weszło prawie 900 osób - ja nie wiem jak to możliwe, że nikt się nie zdecydował
-
dzisiaj Natana obejrzało 17 osób - razem 57 wejść
-
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
Selenga replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Zdjęcia będą. Ale Dorocie pies zachorował, ma zapalenie dróg oddechowych i bardzo mu źle jest, więc Dorota nim się zajmuje, nie bardzo ma głowę i czas na cokolwiek innego. Przekazała tylko to co i ja wam przekazuję. Gizmo jest w domu stałym, nie w schronisku. Tyle, że w tym domu też psów jest sporo bo największe bidy wyciągniete ze schronisk i leczone przez tę firmę zostają u właścicieli. Ale warunki są domowe. W każdym razie pocieszające jest to, że to tamta strona odzywa się do Doroty a nie Dorota musi wszystko wyciagać od nich. -
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
Selenga replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Mamy widomości o Gizmo: Gizmo zaklimatyzował się bez problemu, biega sobie po domu i ogrodzie z resztą stadka Opiekunów zaniepokoiło to, że Gizmo bardzo dużo śpi Gizmo został przebadany i : 1. oczka nie da się uratować, za tydzień Gizmo bedzie miał operację oczyszczenie oczodołów i zaszycie 2. stwierdzono, że troche niedosłyszy 3. jest starszy niż się wydawało, ma ok. 8 lat 4. poza tym jest zdrowy -
Sunia przyjeżdża 29.02 na konsultacje do dr Garncarza do Warszawy, a co będzie potem to zobaczymy - zależy co powie lekarz Dorota ma się zorientować ile będzie kosztował transprt. Właśnie przed chwilą dzwoniła i przyjedzie z nią prawdopodobnie jeszcze szczeniaczek zabrany z interwencji - też ma problemy z oczkami
-
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
Selenga replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
nie spadamy, Bella oj chyba przydałoby się zmienić ci tytuł... w tej powodzi nieszczęść data na końcu umyka uwadze... -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
Selenga replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
jak mi tylko zapłacą w końcu faktury to Rycho dostanie wypasione allegro... -
Malutki Dziadzia...śpi w krzakach..POJECHAŁ DO DOMU!!!
Selenga replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dziadziuniu - w normalnym świecie właśnie emeryci podróżują po świecie, odpoczywają, przenoszą się do ciepłych, wygodnych krajów... oby ci się udało malutki -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
Selenga replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
na górę Bella, na górę, jest co raz mniej czasu -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Selenga replied to annama's topic in Już w nowym domu
hop na górę -
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Selenga replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Bazarek na Rubika i Logana zakończony Wyniki [B]Isabel[/B] [LIST=1] [*]pierścionek nr 4 -> 8 zł [*]pierścionek nr 6 ->10 zł [B]Razem: 18 zł[/B][/LIST][B]bemolka[/B] [LIST=1] [*]pierścionek nr 3 -> 6 zł [*]pierścionek nr 5 ->11 zł [*]wisiorek parasol -> 3 zł [B]Razem: 20 zł[/B][/LIST][B]GameBoy[/B] [LIST=1] [*]naszyjnik z kości -> 10 zł [*]naszyjnik z muszlą -> 31 zł [B]Razem: 41 zł[/B][/LIST][B]W sumie z bazarku uzbierało się 79 zł :loveu:[/B] -
Natana na razie obejrzało na allegro 40 osób mam prosbę dziewczyny - nie zaglądajcie do niego na allegro, wasze wejścia też się zliczają i nie ma pewności ile nowych osób go obejrzało będę podawała codziennie ile było wejść