[quote name='Wet-siostra']Tyle psiaków,a każdy potrzebuje pomocy...:placz::placz:Jak bym nie zdecydowała,bedzie niedosyt i dylemat,że może jednak trzeba było pomóc innemu psiakowi...No i te pretensje,że dlaczego biorę psy na DT z innych miast,skoro mam pod nosem Orzechowce???Może i racja,ale z drugiej strony mam je na co dzień.Zawsze mogę tam pojechać i pomóc.Jak ostatnio,gdy asystowałam przy ponownym zszywaniu suki po sterylizacji...A swoją drogą tam jest naprawdę tragedia.Nawet patrząc z weterynaryjnego punktu widzenia.Nie ma porządnego stołu zabiegowego,nawet zwykłego termometru nie ma...Zauważyłam osowiałą suczkę,chciałam zmierzyć jej temperaturę i usłyszałam,że...NIE MA TERMOMETRU!!!!!!!!:shake:Wyobrażacie to sobie???Schronisko bez podstawowego sprzętu????Gdybym miała kasę sama bym im kupiła podstawową apteczkę...Ale nie mam...A wracając do tematu DT-sama nie wiem...Kapselek na mur-beton,obiecałam,więc się nie wycofam.A ten drugi wybraniec???:roll:Jejku,nie wiem...:placz:[/quote]
A możesz okreslic ile kosztuje taka apteczka? Może coś się wymyśli - nie takie rzeczy się na dogo finansowało :)